Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 37 órán át elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 órán át elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ma reggel 8-kor jutott eszembe,hogy a csütörtöki és pénteki Dienille fogamzásgátlómat elfelejtettem bevenni,így a csütörtökit ma reggel 8-kor pótoltam,a péntekit meg szintén ma, délután 4-kor vettem be. Ez baj? Minden este 7-kor szoktam bevenni és így ma akkor 3-at kéne. Lehet ebből probléma? A betegtájékoztató nem teljesen tisztán írta le a kérdésemre a választ.
2012. febr. 25. 16:55
 1/6 anonim válasza:
Szerintem szedd végig a levelet és használjatok gumit, mert így nem biztos, hogy megvéd.
2012. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ma be kéne e venned a szombatit is.. Mert ugyan a betegtájékoztató azt írja, hogy minél hamarabb pótolni kell, nem baj ha az aznapival együtt veszed be, de hogy 3-at egy nap.. Mondjuk lehet attól sem lenne semmi bajod. Mindenesetre mivel kettőt kihagytál, teljesen mindegy, hogy első, második, vagy harmadik heti adagot szeded épp, mindenképp védekezzetek a következő egy hétben. Biztos, ami biztos alapon.
2012. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja amúgy tudom,rossz csoportba írtam a kérdést,bocsi emiatt.
2012. febr. 25. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Pótlod ahogy tudod és természetesen óvszer nélkül eszedbe se jusson szexelni.
2012. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menj el Csobánkára!!!! nagyon ajánlatos!!!
2012. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,elfelejtettem odaírni, hogy f*szfejek kíméljenek! :)
2012. márc. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!