Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány órakor a leghatékonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány órakor a leghatékonyabb a fogamzásgátlót beszedni?

Figyelt kérdés

Ha Lindinette 20-t szedek, és általában este kellene erősen hatnia, akkor reggel vagy este szedjem inkább?

2. kérdés: Ha véletlenül 6 órával később vettem be, mikortól vagyok teljesen védett?



2012. febr. 23. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mindegy, mikor szeded, de minden nap akkor szedd...
2012. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első mondja.. teljesen mindegy, de akkor minden nap akörül az időpont körül.
2012. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor így kérdezem:

Nem változik ciklikusan a hatás, miközben felszívódik (6 óra)? Azt mondják, a régi lórúgásokhoz képest a mai bogyók olyan gyengék, hogy nagyon oda kell figyelni, hogy ugyanakkor szedd be, különben csökken a hatékonysága!

2012. febr. 23. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
POnt az, hogy 12 óra plusz, mínusz belefér.
2012. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Amikor ébren vagy!!! 6 óra késés után pedig akkor ha van rajtad erényöv, egy atombunkerben. már bocs de hülye kérdés. nőgyógyász, betegtájékoztató. stb... Amúgy én pasi vagyok de még én is tudom ezeket!
2012. febr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó: A kérdést félreolvastad. Nagy a szád, de ha becsúszik a csajodnak egy gyerek, kevésbé lesz az.
2012. márc. 1. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
0h 1'33". És ezt pontosan be kell tartani!
2012. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
éjfél és 3/4-ed egy között, análisan. azonnal védett leszel amint felszívódik az ánuszodban a bogyesz puszi
2012. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már sokszor elolvastam a tájékoztatót. Azt nem értem még mindig, hogy ha ennyire számít az időpont, akkor az egy hetes menstruációs szünetben miért nem gyengül el a hatása? Valamint a gyógyszer felszívódási ideje hogy nem befolyásolj az adott szem működését?
2012. márc. 19. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!