Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a fogamzásgátlót és?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagytam a fogamzásgátlót és?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátló(végi szedtem) és meg jött normálisan,most meg nem jött meg a menzeszem!Mit tegyek?Orvos?
2012. febr. 20. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem arra való, hogy hol szedjük, hol pedig abbahagyjuk. Felborítja az ember szervezetét. Én is így voltam vele. Mindig szednem kell, ha azt akarom, hogy rendszeresen megjöjjön.
2012. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek mi baja van? :D Talán nem lehet letenni a fogamzásgátló tablettát?
2012. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésre: 3 hónapot érdemes várni, hogy rendeződik e, ha akkor se jön meg, akkor orvos. De egy jó fél-1 év mire rendbejön 100%-san.
2012. febr. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második: semmi bajom nincs, de ha a doki menstruációs korrekcióra írta fel a tabit (tehát sosem volt rendszeres a menzesz), akkor a tabletta abbahagyása után sem lesz az. Ha rendszeres volt, akkor nyilván vissza fog állni minden a régi kerékvágásba. De a tabletta akkor sem arra való, hogy 3 hónapig szedjem, utána pedig abbahagyjam, majd ismét szedjem. Csak magadnak ártasz vele.
2012. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő nem ilyen miatt szedi, hanem a védekezés miatt. Egy szóval nem írta, hogy 3 hónapig szedte, majd abbahagyta. Hanem, hogy letette, lehet évekig szedte, csak most gyereket akarnak.
2012. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Több mint 2 évig szedtem a gyógyszert,első sorban azért tettem le mert nincs kapcsolatom.És feleslegesnek tartottam.
2012. febr. 21. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!