Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én ma szeretkeztem elöször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ma szeretkeztem elöször óvszer nélkül a barátnőmmel, kb 8-szor bement de nem teljesen csak picit. De előtte megmostam és jól megtöröltem és utánna megint megintmegmostam én is és ő is és óvszerrel folytattuk, lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem 100 %. hogy terhes lesz, hol írtam volna ilyet. De esély van rá. Azzal szexelj óvszer nélkül, akivel ha becsúszik a baba, azt el is tudod fogadni. Mert aztán jön a pánik meg az eseményutáni (ami a lány szervezetét, esetleg a lelkét is jól megviseli), esetleg az abortusz, mert gyereknek inkább ne legyen gyereke. De tényleg bocsánatot kérek, nem lecseszni akartalak, mindenki úgy teszi tönkre az életét ahogy akarja. De az abortusszal nemcsak a sajátodat teszed tönkre, ezt ne felejtsd el. És tényleg bocs, legközelebb sem kell védekezni, attól biztos elmúlik az egész para, hogy ide irogatsz, ez jobb mint az óvszer...:)))

(Bocs, csak dühös vagyok ilyen felelőtlenség kapcsán, pedig nem vagyok öreg én sem:))

2009. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
Első voltam: Bocs, tényleg félreértehettem, még nem tanultam meg az itteni sokszor értelmetlenül megfogalmazott, vitatható helyesírású magyar nyelvet minden esetben értelmezni.
2009. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%

minek kell ijesztgetni szegényt?

nagyon kevés az esély arra,hogy a barátnőd terhes legyen..

az előváladékkal kapcsolatban meg csak annyit,hogy azt is érzik a pasik..legalábbis a legtöbb.

és a terhességhez sok körülmény kell..

szóval nem kell egyből rémhíreket terjeszteni..

2009. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánatot kérek az "ijesztgetésért". Azt hittem, hogy aki szexel, az elvileg felnőtt, annak pedig el lehet mondani a realitást (= ha nem védekezel, a lány terhes lehet). De ha szegénykét nem szabad ijesztgetni, akkor bocsánat!
2009. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%

Én is bocsánatot kérek, mert beletapostam a kérdező férfiúi büszkeségébe, és ezért le lettem pontozva! :(

Biztosan otthon vagy a témában, és orvosi egyetemre is jársz, isten őrizz, hogy megfosszunk tégedet a nemi örömöktől...


Sőt, mi kérünk mindannyian elnézést tőled, leendő Doktor Úr, hogy vetemedtünk válaszolni a kérdésedre, már nagyon megbántuk a dolgot! :D


Ekkora hülyét b*zdmeg...

2009. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, mivel nem védekeztetek!!! A megszakítás nem védekezés!!! Ha van eszetek, beszereztek esemény utánit. Fogalmad sincs, mennyi előváladék ment belé mennyi spermiummal, amiből simán lehet gyerek, bármilyen picit is tetted be... Fel kéne nőnötök a szexre, mert szemmel láthatóan fogalmatok sincs a védekezésről...
2009. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdés feltevőjét, hogy miért cseszi le azokat, akik válaszoltak. Attól, hogy ő nem erre a válaszra számított ez még így van. Ugyan úgy kerülhetett a lányba előváladék, amitől terhes is lehet.Ott volt mellettetek az óvszer, és mégse, azzal kezdtétek el a dolgot. Mi ez ha nem felelőtlenség? Ha esetleg egyszer így lesz terhes a barátnőd és nem tudjátok rendes körülmények között nevelni, mit mondasz neki? " Fiam, pedig én megmostam" ?
2009. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!