Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Én ma szeretkeztem elöször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ma szeretkeztem elöször óvszer nélkül a barátnőmmel, kb 8-szor bement de nem teljesen csak picit. De előtte megmostam és jól megtöröltem és utánna megint megintmegmostam én is és ő is és óvszerrel folytattuk, lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, csak nyolcszoros esély a terhességre, ha jól értem, hogy nyolcszor mentél el benne...
2009. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy 8-szor tetted be... Mindegy a lényeg ugyanaz...
2009. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden berakás után megmosakodtatok? :D

Amúgy attól,hogy megmossátok,az előváladékodban lévő spermiumok még bejuthattak ... Tök mindegy hányszor mivel és hogy mostad le.....

2009. máj. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Drága tinik, tanuljátok már meg, hogy nincs olyan, hogy "csak kicsit dugtam be", meg "csak egyszer", meg "máskor nem, csak most, mert annyira be voltunk indulva" mert annyitól ugyanúgy terhes lehet. Ha a szexhez elég nagy vagy, akkor vagy legyél a védekezéshez is (MINDIG!) vagy legyél érett az apaságra/anyaságra.
2009. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Utolsónak: és olyan se hogy "de nem ment el bennem" Én ettől kapok idegbajt :o)
2009. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%

Fárasztó lehetett, ha minden bedugás előtt törölgetted mint a cipőd orrát, és ezt nyolcszor megcsináltad egymás után, a nő tuti élvezte, pláne, ha picit tetted be, ami olyan, mintha a csaj megujjazta volna magát. Tulajdonképpen semmi értelme nem volt annak, amit csináltál, a csaj meg terhes lesz, és holnap asszem muszáj lesz neki elmondanod, hogy 72 órás tabi... :)

De ha nem akarod, nem mondod el, max. 100% hogy apuci leszel :)

2009. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Bocsi már, de nemazért tettem fel a kérdést hogy te kedvedre cseszegess meg kitaláj ilyen ökörséget halottál már olyat hogy egy pasi 8-szor menjen el egymás után biztos van ilyen hormonzavaros ember de akkor is:(.Szerinted azzal megoldasz valamit hogy valaki ír egy ilyet temeg lehordod a sárga földig ,most jó felelőtlen volt az illetö de nem a tedolgod lecseszni!!!
2009. jún. 1. 00:14
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Én sokáig szexeltem így. Nem lett belőle semmi baj. DE: lehet csak én voltam így ezzel, más teherbe esett így.

De sztem nem lesz baj belőle. Mikor történt? Ciklus hányadik napján? Ha a közepén, akkor neccesebb az ügy. De legközelebb védekezzetek egész szex alatt.

De sztem nem lesz baj.

2009. jún. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ez aranyos :D

minden berakás számoltál, megmostad

szegény farkad

összeesés nélkül mindezt végigcsinálni, szép teljesítmény

2009. jún. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
20-on éves okoskáknak megjegyezném, hogy attól mert barakja, sőt ha elmegy benne, még nem lesz 1000%-osan terhes a csaj, az hogy teherbe esik vki vagy sem, sok mindentől függ
2009. jún. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!