Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudnám leküzdeni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leküzdeni az állandó félelmemet és most ebben a helyzetben teljesen alaptalanul kezdek már el idő előtt parázni?

Figyelt kérdés
Nos. A helyzet az, hogy januárban kimaradt a mensim két hónapig és 60akárhány nap után megjött. Utána szükségem volt egy esemény utáni tablettára (kiszakadt óvszer miatt) április környékén de nem zavarta meg a ciklusomat. A múlt hónapban rendesen megvolt a mentstruációm most májusban elsején jött meg és napig tartott. Mindig védekezünk a párommal elég jó minőségű óvszerrel de mégis minden egyes áldott hónapban félek, hogy teherbe eshetek. :( Most is elsejére várom és nem érzem még duzzadtnak a mellem csak néha a mellbimbóm viszket picit és ma például akárhogy kellett nem tudtam elvégezni a nagy dolgomat, hogy szépen fogalmazzak és már egyből arra gondolok, hogy mivan ha ... és félek. Fogamzásgátlót nem szeretnék szedni. Ha megnyomom a petefészkemnél akkor picit érzékeny, fáj nem tudom, hogy ezt vehetem -e jó jelnek meg a derekam is húzódik. Remélem megjön bár a múlt hónapban sem elsejére vártam hanem 28-ra és pár nap késéssel jött meg ... Nem szeretnék parázni mert tudom, hogy annál rosszabb de mégis itt motoszkál a félelem a fejemben. :( 18/L
2009. máj. 31. 21:48
 1/3 A kérdező kommentje:
a harmadik sorból lemaradt az h 7 napig tartott. :)
2009. máj. 31. 21:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet h nem szeretnél gyógyszert szedni, de az a biztos. Velem is ez volt a helyzet, régen mindig paráztam mert késett na meg az ismerős eset azaz a gumiszakadás is megkeserítette a napjaimat. Szóval jobban járnál ha szednél, megkönnyíti az életed, pontosan jön meg, és kényelmes.

Amúgy neked attól is késhet h idegeskedsz h megjön e vagy sem...

2009. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekem most ugyanigy van S:S:

de ugy érzem ráveszem magamat a tablettákra mert ez az örökös félelem már kikészít...biztosra kell mennem.

2010. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!