Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona a magyar sajtót marasztal...

Vona a magyar sajtót marasztalja el. Alaptalanul?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 13. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem alaptalanul!

"Hallott-e valaki a híradásokban arról, hogy a Jobbik elnöksége találkozott az erdélyi ifjúsági szervezetek - EMI, HVIM, Székely Pajzs, Jobbik Baráti Körök - vezetőivel? Esetleg arról, hogy a Magyar Polgári Párt országos alelnökével, több megyei vezetőivel megegyeztünk a kapcsolatok felvételéről és a folyamatos egyeztetésről? Vagy arról, hogy egy kis településre, Mezőzáhra az elnökség könyveket szállított a református parókia számára? Bizonyára nem."

Azért nem, mert akit érdekel, az elolvassa a barikádon! Amúgy meg atz ilyesmi senkit nem érdekel

Arbeit macht frei! Elég volt a megélhetési politikusokból ! Főleg Vona Gáborból

A munka szabaddá tesz, tessék melózni!

2011. márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%

Vona ripacskodása nem hír főleg, hogy azért teszi mert nem adták le mindenhol azt hogy a hatvannégy vármegye terrorszervezet átkísért egy öregasszonyt az úton, és még csak nemzeti emléknapként se nyilvánították, az utókor számára.


Kész vicc ez az egész.

2011. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Soha nem fogom megérteni, h Sverdans meg a többiek miért várják el, h ne általánosítsanak az emberek a cigányokkal kapcsolatban.

Hiszen ugyan ezt teszik ők maguk is a jobbikosokkal meg a többi szerencsétlennel kapcsolatban.

De azt se, h miért rosszabb egy Jobbikos, (aki már unja h állandóan kirabolják és ezért vissza mer ütni) annál, aki magát a rablást elköveti?

2011. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Vona eddig ki vagy mit nem marasztalt még el?:D
2011. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

"De azt se, h miért rosszabb egy Jobbikos"


Egy jobbikos maga választja a cigány nem.

2011. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

"Egy jobbikos maga választja a cigány nem."


Ő se lenne Jobbikos, ha nem kényszerítenék rá maguk a cigányok.

Szerinted az az ember, akit kirabolnak rendszeresen és a rendőrség se segít neki mit fog csinálni? ha egyszer azt látja a tv-be, h megy a gárda és segít az ilyen embereknek?

Szerintem inkább ezen gondolkozz el még mielőtt kiröhögsz embereket azért mert másokon segítenek.

Nem tudom, h állna a szátok, ha ilyen helyzetbe kerülnétek és nem segítene senki.

2011. márc. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

Figyelem nyomokban iróniát és mogyorót tartalmaz az írásom úgyhogy aki erre érzékeny nyomja meg azt a kis piros gombot ott fent.


Ő se lenne Jobbikos, ha nem kényszerítenék rá maguk a cigányok.

- elképzelem ahogy pisztolyt szorítanak a hátadhoz hogy te most kibaxottul jobbikos legyél


Szerinted az az ember, akit kirabolnak rendszeresen és a rendőrség se segít neki mit fog csinálni?

- hát kirakja a háza elé hogy ő bizony kegyetlen utálja a cigányokat és ettől pozitív javulást vár.


ha egyszer azt látja a tv-be, h megy a gárda és segít az ilyen embereknek?

- melyik TVbe? volt a gárda homozsákokat pakolni meg énekelgetni hajnalok hajnalán heves megyében.


Szerintem inkább ezen gondolkozz el még mielőtt kiröhögsz embereket azért mert másokon segítenek.

- a jobbiknál az nem alap dolog hogy segítünk a bajbajutottakon? (kivéve ha nem cigány természetesen...)


Nem tudom, h állna a szátok, ha ilyen helyzetbe kerülnétek és nem segítene senki.

- valószínűleg megpróbálnám faji alapon megmagyarázni és boldog lennék mert tudom, hogy nem az én hibám, hanem a világméretű összeesküvés része

2011. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%

"Bejelentem jelenleg te vagy 2011 legnagyobb agymosott-álmagyar felfedezettje hamarosan felérsz Sverdans szintjére."


jajj de jó jövőre úgyis világvége...

2011. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Világos, hogy a Jobbiknak a cigányokon kívül nincs más témája! Márpedig egy párt ne csak egy dologra tudjon koncentrálni!
2011. márc. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Figyelem, tartsuk magunkat a kérdéshez, ami az volt, hogy alaptalanul marasztalja-e el Vona Gábor a magyar médiát, sajtót?

Úgy is feltehetném a kérdést: igazságos-e a magyarországi média pártprezentálása? A hírek közt igazságosan oszlanak-e el a kormánypártokkal és a három ellenzéki párttal foglalkozók? Ha kap visszhangot egy párt (akár a Fidesz, akár az MSZP, akár a Jobbik, akár az LMP), akkor az negatív vagy pozitív színben való feltüntetés?

2011. márc. 13. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!