Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedem a f. gátlót és mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedem a f. gátlót és mindig pontosan jött meg. Most ma kellene de még nem jött meg, lehet azért hogy gyógyszert szedtem megfázásra és késik?

Figyelt kérdés
valakinek késett már valamennyit gyógyszer mellett?
2012. jan. 30. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A 7napos tablettamentes szünet bármelyik napján megjön,az rendben van.Ha a 7.napon jelentkezik,akkor is bőven jó.Ne aggódj ez miatt.Meg fog jönni.
2012. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Timi: ) ***** válasza:
Szia! 1 éve szedek f.gátlót általában nekem csütörtökön szokott megjönni,de előfordult az utóbbi időben,hogy vagy péntekre esett vagy szombatra.Elmentem tehát a dokimhoz,zt mondta semmi baj,az a lényeg,hogy a szünetmentes idő alatt jöjjön meg,mindegy hogy mikor a lényeg h megjöjjön,nem baj ha csúszik 1-2 napot,holnap megfog jönni hidd el.De persze befolyásolhatja hogy kicsit meg vagy fázva!
2012. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak fél évig szedtem, de ezalatt is volt, hogy más napon jött meg, pl szombat helyett hétfőn vagy kedden.. De mondjuk befolyásolhatja az antibiotikum is. Nyugi, nem lesz baj!
2012. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, remélem holnap megjön..:)
2012. jan. 30. 18:42
 5/9 zsuzsey00 válasza:
szia. szeretnem tudmi mit szedtel be megfazasra. paracetamol es egyeb gyogyszerek semlegesitik a fogamzasgatlo hatasat. irja a hasznalati utasitasba is hogy mivel nem jo egyutt szedni es a kezeles alatt es utana 1 hetig egyeb fogamzasgatlo modszert kell hasznalni
2012. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem is szokott egy két napot csúszni, főleg vizsgaidőszak alatt, mikor sokat idegeskedek egész hónapban.

A lényeg hogy megjöjjön.

2012. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
coldrex, neo citran, algopirin semmi extra és mindig utána nézek mit szabad és mit nem, DE: MEGJÖTT:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. jan. 31. 15:04
 8/9 zsuzsey00 válasza:
gratula:DD
2012. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 31. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!