Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 napja késik a menstruációm....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 napja késik a menstruációm. Helyette fehéres folyásom van. És fáj a hasam. Miért nem jön meg? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Mindig óvszerrel védekezünk, ettől még becsúszhat? Mindig ellenőriztük h nem volt e lyukas.
2012. jan. 21. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem lyukad ki sem véd 100%osan. Jobb ha csinálsz egy tesztet.
2012. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1 nap miatt szerintem nem kell falnak menni. most azért fog késni, mert ráparázol. úgyhogy nyugodj meg első körben. tesztet úgyse végezhetsz még egy darabig, mert felesleges, nem mutatna semmit.
2012. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
majd ha 1 hónapot késik akkor parázz
2012. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! És kb hány nap múlva lenne biztos a teszt?
2012. jan. 21. 12:11
 5/11 anonim ***** válasza:
kb 2 hét múlva mutatja ki. de biztos nem történt semmi? nem csúszott le? mert ha semmi ilyen, akkor no para, tuti nem vagy terhes. sőt szerintem ha fáj a hasad, akkor mindjárt megjön, nekem általában akkor fáj
2012. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem rendszerint akkor fáj a hasam, mikor meg kel jöjjön. Ne idegeskedj, az nem segít. Várj még a teszttel, ahogy írták előttem, úgy sem mutatna még semmit ki..
2012. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 6 Terhesség esetén simán lehet menstruációs görcs, sőt! Nekem mindhárom terhességemnél volt, fehér folyás is!


Szóval kedves kérdező, ettől még simán lehetsz terhes, de egy nap csúszás valóban nem sokat jelent. Ha nagyon parázol, érzékeny teszt már jó eséllyel kimutatja.

2012. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Higgyétek el, hogy esedékes menstruáció napján már kimutatják az érzékeny tesztek a terhességet! Tapasztalat!
2012. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül. mert persze a tesztek nem 100%ban megbízhatóak.
2012. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. 1 nap késés után még megjöhet

2. ilyenkor egy teszt kimutatná, már ha középidőben termékenyült volna meg a kérdező, ha egyáltalán terhes.

3. valóban, terhességkor tényleg menzis görcs van. Nekem az volt, kb. a terhesség 10 hetéig.

4. kérdező, tesztelj egyet most és egyet egy hát múlva!

2012. jan. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!