Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vasárnap kaptam be az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap kaptam be az utolsó tabit, ma már szerda, miért nem jött még meg?

Figyelt kérdés
Máskor ilyenkor már rég meg szokott lenni,most meg még semmi :( Bár nagyon fáj a hasam és volt rózsaszines folyásom is reggel,de azóta semmi.Egy hete megvoltam fázva.Az is lehet az oka?

2012. jan. 25. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet oka a megfázás, de én a helyedben vennék egy tesztet(gondolom van aktív szexuális életed ha már tabit szedsz). Ha újra elkezded a tabi szedését, és még addigra sem jön meg, mindenképp csinálj egy tesztet!
2012. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót :) De épp az az érdekes,hogy ebben a hónapban még nem voltam pasival,mivel decemberben szakitottunk,de a tabit továbbra is szedni akarom,mivel van ujabb kezdődő kapcsolatom,de szex még nem volt.Szoval nem értem :/ Előzö hónapban rendesen megjött.
2012. jan. 25. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű, hogy csak a megfázás szólt bele a bioritmusodba. Esetleg ez a hirtelen időváltozás.
2012. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!