Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló+cigi=halál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló+cigi=halál?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ha fogamzásgátlót szedek és mellette cigizek akkor meg is halhatok???Egyik barátnőm cigizett is mellette és komoly problémai lettek, az orvosnak mellette pedig azt hazutta, hogy nem cigizik, de múltkor nagyon rosszul volt és az orvosa azt mondta, hogy azért, mert a tabletta mellett cigizett is.Miért nem lehet cigizni?Az értelmes válaszokat előre is köszönöm szépen :)
2012. jan. 21. 23:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Élet+Idő=Halál.
2012. jan. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
úgy tudom, csak 30 felett veszélyes ez a kombináció...én is cigizek a gyógyszer mellett, mondjuk igyekszem leszokni
2012. jan. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját döntése, mekkora kockázatot vállal be.Szerintem a legtöbb ember nem aggódik emiatt, mondván 'velem ez úgysem történik meg'... Aztán néha mégis. Áldom az eget, hogy nem szoktam rá fiatalabb koromban a dohányzásra, holott az volt a menő... Annyi veszélyfaktor van már az életben, hogy ha egyet is meg lehet akadályozni, szerintem érdemes.
2012. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A dohányzás növeli a trombózis esélyét.

A fogamzásgátló szintén növeli a trombózis esélyét.

Tehát a kettő együtt még inkább növeli a trombózis esélyét. Logikus, nem?


Egyébként dohányozni sem feltétlen kell ahhoz, hogy meghalj a tablettától.

Egyik ismerősöm 24 éves korában kapott tüdőembóliát a fogamzásgátlótól, majdnem belehalt. Kiderült, hogy genetikailag hajlamos a trombózisra, a tabletta meg rátett egy lapáttal.

Egy speckó vérvételből megállapítható lett volna, hogy van-e rá hajlama, csak az orvos cseszte elküldeni.

2012. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én 10 évig dohányoztam tabletta mellett.és még élek...
2012. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Osztálytársnőm 19 évesen kapott stroket (epilepsziás tüneteket produkált), a tablettától...
2012. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!