Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló hatása lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló hatása lehet?

Figyelt kérdés
Most érek a végére a Lyndinette 20 fogamzásgátló második levelének, még két tabletta van, és eddig rendesen szedtem! A második levélnél úgy kb. a 10. szemtől alhasi fájdalom jelentkezett és most tartok a 19. napon! Ez nem volt az első levélnél! ez lehet a tabletta mellékhatása? Nekem elég gykran jelentkeznek a felfázás tünetei: égő érzés pisilés után, meg gyakori vizelési inger, de az viszonylag hamar elmúlik! lehet, hogy amiatt lenne! Ha valaki tud valamit, akkor segítsen! Köszi!
2012. jan. 20. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a második levelem közben szedtem össze egy szép kis fertőzést.. Véreset pisiltem, égő érzés, napi 20 pisi. Bár nem emlékszem hogy nekem lett volna alhasi fájdalmam mellette.


Lehet csak egy enyhébb felfázásod van.


Ha esetleg amiatt aggódnál, hogy terhes lettél csináltass egy tesztet, abból biztosan kiderülne.


Bár én nem tartom valószínűnek, mert sokféle betegség, nem betegség tünete lehet ez.

2012. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Két napja elmúlt a hasi fájdalom! Lehet, hogy csak meg kellett szoknia a szervezetemnek, bár elég fura mert az utolsó napon főleg a jobb oldalon elég erősen fájt, eléggé szúrt! De mintha nem is lett volna elmúlt!
2012. jan. 23. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!