Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló+cigi=halál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló+cigi=halál?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy ha fogamzásgátlót szedek és mellette cigizek akkor meg is halhatok???Egyik barátnőm cigizett is mellette és komoly problémai lettek, az orvosnak mellette pedig azt hazutta, hogy nem cigizik, de múltkor nagyon rosszul volt és az orvosa azt mondta, hogy azért, mert a tabletta mellett cigizett is.Miért nem lehet cigizni?Az értelmes válaszokat előre is köszönöm szépen :)
2012. jan. 21. 23:58
1 2
 1/16 Macs1209 ***** válasza:
28%

Sétálsz az utcán, és fejedre esik egy cserép. Vagy épp

felugrik a járdára egy autó, és elgázol. Sok féle módon

meg lehet halni. De a fogamzásgátló + cigi nem jellemző.

2012. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek kihagyott a szive :/ és az orvosa azt mondta, hogy azért mert cigizett, de az orvos figyelmeztette a barátnőmet előre, de a barátőm hülyeségnek tartotta ... nem tudom :/
2012. jan. 22. 00:05
 3/16 anonim ***** válasza:
Általánosságban jó nagy hülyeség, persze mivel nem vagyunk ugyanolyanok lehetséges hogy okozhat problémákat, mondjuk 1millióból 2 embernél, de meghalni biztos nem fog tőle senki. Volt barátnőm is cigizik, fogamzásgátlót szed, nyitott hátgerinccel lovagol, és tökéletesen egészséges.
2012. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert a cigaretta miatt szukulnek az erek, a tabletta pedig hajlamosit trombozisra.
2012. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

[link]


Itt értelmes válaszokat találsz. A lényeg: összekapnak egymással,fokozhatja a mellékhatásokat, stb.


Persze nem mindenkinél de valaki fogékonyabb rá. Ha egy embernél is fennáll a veszély akkor jobb ha az ember az orvosára hallgat mert nem tudni hogy abba a kevés százalékba vajon beletartozunk-e.

Mellesleg a cigi már önmagában is szar le kéne tenni de hát ez az ő élete.

2012. jan. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bárcsak így lenne.
2012. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

NOPE..


Ha szives a barátnőd, akkor arra rámehet a cigi. Mennyit is szívott? 2 doboz/nap 5 éven át? Mert akkor tényleg okozhat problémákat. Egyeseknél.


Szerintem a csaj szülei megkérték a nőgyógyászt, hogy ijesszen kicsit rá a leánykára.

2012. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

"Barátnőmnek kihagyott a szive"



Minden egyes tüsszentésnél megáll... Szóval annyira ez nem nagy szó.

2012. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert ha orális fogamzásgátlót szedsz és mellette cigizel akkor többszörösére növeled a trombózis kialakulásának a veszélyét.A trómbózis pedig halálhoz vezethet abban az esetben ha a trombus egy nagyobb eret zár el.De tényleg annyiszor hangoztattják,hogy a kettő együtt nagyon veszélyes.Mért kell ilyen felelőtlenül viselkedni? Én a helyedben döntetnék,vagy cigi,vagy fogamzásgátló (inkább emellett döntenék).A cigi tönkreteszi az egész szervezeted,nem is hinnéd milyen súlyos mellékhatásai vannak a tüdőrákról kezdve a gyomorfekélyig.Na meg gusztustalan ha egy lány dohányzik.
2012. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

A link amit küldött az egyik személy az nagyon jó, ... nem, a barátnőm kb. 1 doboz ami 2 napig is tartott ... azt tudom, hogy a tüsszentésnél megáll, de a tüsszentésnél természetes.Én 3 éve cigizek, tudom hogy káros meg minden, de ez van.Minden ami káros az rossz és vonz ;) ... amúgy a trombózis lehet úgy is ha mellette nem cigizek?

2012. jan. 22. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!