Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedtek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedtek? Tapasztaltatok bármilyen mellékhatást?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 19:24
 1/6 anonim válasza:
Getomix20.at szedek.. most kezdem majd el a 4. levelet. nekem az első gyógyszeres héten gyenge pecsételő vérzésem volt, de teljesen megszünt. nekem bevált :)
2012. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 5 éve Lindynette-t szedek.Semmi bajom tőle,nem híztam vagy ilyesmi csak sajnos nagyon lecsökkentette a libidóm,most egy hónapja nem szedem,kb fél év szünetet tartok.De előtte próbáltam a Yasminelle-t,ami nekem nagyon rossz volt.Hol csillapíthatatlan étvágyam volt,hol meg hányingerem.Minden nap más.Abba is hagytam.Pedig ez az egyik legdrágább fogamzásgátló,meg inkább "molettebb" nőknek ajánlják,mert elvileg ettől nem híznak.Én 43 kg vagyok,és nálam pont ellenkező hatást váltott ki.A legjobb fogamzásgátló,ami próbáltam,az 18 évesen a Diana 35 volt,a bőröm miatt kellett,meg menstruációs görcsökre.Imádtam!Sose fájt a hasam,szép lett a bőröm!De ezt 2 évnél nem szabad tovább szedni,mert ezt bőrgyógyászok fejlesztették ki,nem kifejezetten fogamzásgátló,csak olyan hatása van.Szóval a Lindynette-t ajánlom,nekem eddig jó volt,viszont úgy tudom pár év múlva gyógyszert kell váltani.Lehet nekem se hat már úgy.
2012. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne haragudj, de te ne ajánlgass senkinek semmit, mert nem vagy orvos és a fogamzásgátló nem mosópor, ami hogyha nekünk bevált, másokat is annak a kipróbálására motiválunk. Én is szedtem Lindinette 20-at, én nagyon meghíztam tőle, pedig világéletemben olyan vékony voltam, hogy bármennyit ehettem, akkor is elfújt a szél. Aztán a 4. levél utáni szünetben olyan migrénes fejgörcsöt kaptam, hogy ügyeletre vittek. Aztán szedtem Milligestet, nekem azt mondta az orvosom, hogy ezek a legjobbak, mert 3 fázisú és a természetes ciklust utánozzák. Azzal nem is volt különösebb bajom. Egy ideje már nem szedek semmit, mert nincs párkapcsolatom.
2012. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 évesen Logesttel kezdtem, amit görcsökre és hányásra írt fel a doki. Attól 8 kilót híztam. Aztán tartottam 3 hónap szünetet, és a doki Lindynette 20-at írt fel, szintén menstruációs problémák kiküszöbölésére. Az a baj, hogy lecsökkentette a hüvelyflórám ellenállóképességét, így könnyebben össze tudtam szedni egy baktériumos fertőzést.

2012. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én először Symiciát szedtem, de nem jött be... hüvelyszárazság, libidócsökkenés (nullára), hízás, hüvelygombák... Váltottam Lindynette-re, ezt nagyon sokan szidták, féltem is tőle, de nekem eddig bejött. Elmúltak a mellékhatásaim, lefogytam a plusz kilókat, szóval egyelőre nekem jó ez.

De mindenkinek más válik be, sokan szeretik a symiciát, nekem még is borzalmas volt. :) Szóval változó kinek mi jön be.

2012. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! legelőször jangeet szedtem, akkor volt 1 hétig pecsételős vérzésem, de utána semmi sem jelentkezett.:) most jasminellet szedek, úgy vettem észre hogy kicsit fáradékonyabb vagyok, és fáj a fejem is tőle. szerntem visszatérek a jangeera. 18lány.
2012. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!