Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellekhatasai vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellekhatasai vannak a fogamzasgatlonak?

Figyelt kérdés

anyum nem engedi hogy szedjem..

16/L(nemsoka 17)


2009. máj. 26. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

hát, ami engem a legjobban zavar, az a libidócsökkenés

:( más mellékhatást nem igazán tapasztaltam még...a mai gyógyszerek már olyan kis hormontartalmúak, hogy maradandó károsodást nem okoznak...anyud nem inkább a szexuális életedet akarja szabotálni? de az is előfordulhat,hogy a pénztárcáját félti, mert nem olcsó dolog a gyógyszer...mellesleg az a tanácsom neked, hogyha még nincs komoly kapcsolatod, ami hosszú hónapokig vagy évekig fog tartani, esetleg életed végéig, addig ne szedd, mert tényleg fölösleges

2009. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hat mar van 9 honapos kapcsolatom..es mar megtortent,szoval ha azt vesszuk elet szexualis eletet,es komoly kapcsolatom is van..

akkor ajanlatos szedjek fogamzasgatlot?

2009. máj. 26. 18:47
 3/11 A kérdező kommentje:

elek*

bocsi:)

2009. máj. 26. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
szőrösödés, elhízás, később nehezebben eshetsz teherbe, fekavarja a hormonháztartásod mert egy mesterséges rendszert létrehozva irányítja a hormonok működését, hátrány hogy mindig pontosan kell szedni (ha nem figyelsz oda a rendszerességre még egy baba is becsúszhat:S)...most hirtelen ennyi ugrott be...
2009. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Libidó csökkenése, trombózis ha hajlamos vagy rá, pattanások, hajhullás, hányinger, hízás, fogyás, fejfájás, mellfeszülés, depresszió, hangulatingadozás, szőrösödés, foltok a bőrőn (nem tudom hogy hívják), mellnövekedés, rossz szájszag, pecsételő vérzés. Így ennyi jut most eszembe.

Abbahagyás után lehet rosszabb... Valakinek sokáig nem jön össze a baba miatta, valakinek akkor kezd hullani a haja, kijöhet sok pattanás, vérzés kimaradhat, vagy rendszertelen lehet, menstruációs fájdalom visszatérhet, ha megnőtt a mell akkor olyan lesz mint előtte stb... Szóval elég macerás lehet... Szerintem minnél később kezd el szedni... Valakinek semmi baja vele, de téged nem fog ez vigasztalni, ha te szenvedsz vele.

2009. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

aa..ertem

par tunetet tudtam en is,szoval ezertnem akarja anyum hogy szedjem,mostmar ertem:)

koszi szepen a valaszokat:)

2009. máj. 26. 19:01
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

engem fel ev fog.gatlo utan megmutottek mert 1-2 cm-s csomo lett a mellembe. szerencsere jo indulatu volt, de akkor is. szornyu elmeny a heg meg orokre ottlesz es azota is gondok vannak. a hormonhaztartasom meg fel ev alatt 2 evre osszekavarta.

anyukad nem makacssagbol vagy tiltasbol teszi amit tesz, hanem mert felt teged.

ha ram hallgatsz, maradtok az ovszernel.

2009. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem lindynette 20-tól: mellfeszülés, hasfájás, mensi alatti fejfájás, pattanások, hányinger, hangulatingadozás, libidóingadozás, időnként hasmenés. Most hirtelen ennyi jutott eszembe... 2 jótékony hatása (rendszeres ciklus, magasabb biztonság, mint gumi mellett) mellett ennyi xar mellékhatása jött ki nálam, holott a legalacsonyabb hormontartalmú bogyó. Persze ez nem azt jelenti, másnál is így van. Egyéntől függ.
2009. máj. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És a legfontosabbat elfelejtettem: piszkosul nagy étvágyat csinál, ami egyenes út az elhízáshoz, ha nem tudsz ellenállni, hogy ki ne foszd a hűtőt. (utolsó voltam)
2009. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, miért pontoztatok le, pusztán azért, mert én nem tapasztaltam a mellékhatásokat...irigységből, vagy mi?:D én csak azt írtam le, amit tapasztaltam, ennyi...bocs, hogy én ilyen szerencsés vagyok... amugy igen, ha már 9 hónapja együtt vagytok, akkor érdemes lehet elkezdeni a gyógyszert... és nem feltétlenül fog rajtad jelentkezni az összes létező mellékhatás, amit itt felsoroltak...egyszer olvasd egy egy sima fejfájás vagy köhögés elleni gyógyszer betegtájékoztatóját, mennyi mellékhatás van felsorolva....ennyi erősel soha semmilyen gyógyszert nem szabadna szedni...amik a leggyakrabban előfordultak a közvetlen környezetemben, az a hízás és a libidócsökkenés...de általában eltüntette a pattanásokat, megszüntette,de minimum enyhítette a mensis görcsöket (nekem is pl), napszakra pontosan beállította a mensest és ami a legfontosabb, jó tudni, hogy a nap 24 órájában biztonságban vagyok, és ha a párommal ránkjön, akármikor megtehetjük és nincs ilyen probléma, hogy jaj, nincs óvszer! És a gyógyszer szedése előtt azért kell orvosi vizsgálat, hogy ki tudják szűrni, ha valami problémát okozna a gyógyszer. És ha véletlen ennek ellenére is lenne valami, ami zavarni kezd benne, abbahagyhatod, vagy kérhetsz másfajtát. A komolyabb betegségek, amikről előttem írtak, lehet, hogy kialakultak volna a gyógyszer szedése nélkül is, és ha a gyógyszertől is voltak, 100-ból egy emberrel fordul elő maximum. A tájékoztatóbna én is olvastam pl a trombózisveszélyről, ami 35 év feletti nőket érint vagy dohányosokat...te melyik vagy? Ennek ellenére én dohányzom elég keményen és már két éve szedem a gyógyszert...soha semmi bajom nem volt a libidócsökkenésen kívül. Egyetlen egyszer kimaradt egy hónapban a mensesem.... na bumm, hatalmas mellékhatás :D
2009. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!