Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog? Nagyon aggódok!

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, 2.5 évig szedtem Belarát, de abba kellett hagynom mert a libidóm 0 lett :( Elmentem hát dokihoz, aki felírta a Qlairát, mondván hogy ez direkt erre van.... de mint utánaolvastam kb kísérleti nyúlnak lettem használva, és nagyon sokan panaszkodtak rá. Eddig még volt 2-3 napos, utóbbi időkben 2 napos vérzésem a Belarától, ettől meg (most járok a 3. hónap végén) SEMMI!!! De szó szerint... egész nap kb egy cm-nyi narancssárgás valami jött meg és ennyi. Párommal itt ijedeztünk hogy tán terhes vagyok vagy mi :S

Holnap orvoshoz megyek, de szeretném megkérdezni, hogy másnak is előfordult már ilyenje tablettánál??? Nagyon félek hogy szétcs,szem a szervezetem ezekkel a tablettákkal, ki tudja mi van benne.. de más jobb módszert nem nagyon merek bevállalni. :( A gumit nem tartom túl biztonságosnak.

Nektek mi a véleményetek erről csajok? :(:(:(:(


2012. jan. 15. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A szóban forgó gyógyszert szedtem én is 4 hónapig.

Akkor mondta a dokim, lehet nagyon kevés lesz tőle, lehet, el is marad a menses.

Hát nem így lett.

Amikor meg kellett volna jönnie, akkor alig volt, viszont kb. a 14. szemtől folyamatosan véreztem, nem is kicsit

Nekem alacsony volt a hormontartalma.

De ha logikusan végiggondolod, más tablettánál 7 nap szünet van, ennél 2, amikor üres tablettát szedsz, és 2, amikor minimális hormontartalmút. Nincs is nagyon ideje leesni a hormonjaidnak, ami kiváltja a megvonásos vérzést.

De mindenképpen konzultálj orvossal, és csinálj egy tesztet. (bár nem hallottam, hogy valaki is terhes lett volna ez mellett a tabletta mellett.)

2012. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a véleményeket, mindjárt indulok is dokihoz :)
2012. jan. 16. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!