Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog? Nagyon aggódok!

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, 2.5 évig szedtem Belarát, de abba kellett hagynom mert a libidóm 0 lett :( Elmentem hát dokihoz, aki felírta a Qlairát, mondván hogy ez direkt erre van.... de mint utánaolvastam kb kísérleti nyúlnak lettem használva, és nagyon sokan panaszkodtak rá. Eddig még volt 2-3 napos, utóbbi időkben 2 napos vérzésem a Belarától, ettől meg (most járok a 3. hónap végén) SEMMI!!! De szó szerint... egész nap kb egy cm-nyi narancssárgás valami jött meg és ennyi. Párommal itt ijedeztünk hogy tán terhes vagyok vagy mi :S

Holnap orvoshoz megyek, de szeretném megkérdezni, hogy másnak is előfordult már ilyenje tablettánál??? Nagyon félek hogy szétcs,szem a szervezetem ezekkel a tablettákkal, ki tudja mi van benne.. de más jobb módszert nem nagyon merek bevállalni. :( A gumit nem tartom túl biztonságosnak.

Nektek mi a véleményetek erről csajok? :(:(:(:(


2012. jan. 15. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hogy kár volt elkezdened és igen a tabletták miatt van, ne csodálkozz ha nem lehet gyereked
2012. jan. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az okításból nem kérek. nem gyereket akarok, hanem menstruálni, mint egy normális nő, mert ez abnormális hogy semmi sem jön.
2012. jan. 15. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt nagyon jól teszed, hogy el mész vele dokihoz. Egyáltalán nem normális, ha nincs vérzésed, főleg tabletta mellett, mert annak meg kellene hoznia a megvonásost mindenféleképpen!


Okai lehetnek(szerintem):

-A tabletta váltás

-Terhesség:S

-Hormonprobléma

2012. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

LÁNYOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lehet injekcióban is fogamzásgátlót felíratni.

Egy injekció 3 hónapig hatásos, és olcsóbb a tablettánál, valamint kevesebb hormont tartalmaz.

Bár én fiú vagyok, de a csajommal utána jártunk a dolognak.

Annyira bonyolult, hogy fel kell keresni egy nőgyógyászt.

Lányok! Rólatok szól a dolog! legyetek már egy kicsit talpraesettek.

2012. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na és szted egy injekció amit 1x beadnak neked, mi a túrót csinál a kedves bnődben??? Hogy 3 hónapig nem lesz terhes?? Na erre lennék én kíváncsi, ezért maradtam a gyógyszernél, mert azt legalább rendszeresen kell szedni, hogy hasson. Igazából már semmibe nem bízok, de durva lenne 22 évesen suli mellett egy baba!

Mivel ja, rólam szól, ezért megyek el holnap orvoshoz... csupán a tapasztalatokat kérdeztem.


Az injekciót meg elítélem, lehet annak kényelmes aki feledékeny és sz@rik minden nap bevenni a gyógyszert, de nekem kicsit erős a gondolat, hogy mit művelhet bennem. Mérgezni nem akarom magam.

2012. jan. 15. 22:17
 6/12 anonim válasza:
első válaszoló szerintem úgy értette hogy előfordulhat hogy a gyógyszerek miatt nem lehet gyereked.. nem most hanem lehet soha :/
2012. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi,de amíg fog.gátló tablettát szedsz,nincs menstruáció.

Csak egy álmenstruációs ciklus,ami 28 napos...21 nap tabi és 7nap tabi nélkül....A vér mennyiségét csökkenti a fog.gátló.A lényeg,hogy nincs peteérés,de valamennyi vér szokott lenni.

A rózsaszínes foltocska pedig lehet azért,mert tablettát váltottál,tényleg ne gondolj semmi rosszra!!!!


Mindenkinek másként reagál a szervezete,és van ami beválik.Én 8 évig szedtem különböző fog.gátlókat és 2-nek volt igazából mellékhatása,de nem vérzéssel kapcsolatos.Libidóm mondjuk nekem sose volt.Akkor jöttem rá,hogy mi az a libidó,mikor abbahagytam végleg az egész gyógyszerezést....


Egyébként a gumi jó védekezés,csak nagyon oda kell figyelni a használatra.Főleg,mikor a párod elélvez, érdemes fogni az óvszer végét,hogy ne csússzon le.Utána pedig egy kis vizet tölteni bele,hogy nem lyukas-e.

2012. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyszer nekem is felirt a doki egy uj fog.gatlot,mondta,hogy ez uj a piacon es keves a hormontartalma!

a masodik honapban mar olyan idegbeteg voltam,h kepes voltam akarkivel ossze veszni meg az utcan is,aztan meg sirtam,mint egy kislany! a szervezetemet annyira taccsra tette,hogy a 3.adagot,mar el sem kezdtem szedni!!

utana ha meg is jott a mensim,eltartott vagy 1,5 hetig,aztan volt,h 2honapig semmi!

most jott helyre a szervezetem es mensizek normalisan!

2012. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tabletta mellett nincs sem peteérés, sem menstruáció, csak megvonásos vérzés.

De az baromira nem normális, hogy neked nincs tőle semmi. Azt jelzi, hogy teljesen elvékonyította a nyálkahártyád.

Tarts legalább 3 hónap szüntet!


A gumi pedig biztonságos. 6 éve használom rendszeresen, de (lekopogom) még soha egy darab se szakadt ki.


Az inkejció meg max a pasiknak jó.

Érdemes róla itt olvasgatni egy kicsit:

[link]

Nem egy nő van, akit többször kellett kikaparni, olyan vérzészavart csinált, meg durván sok időre felborítja a hormonháztartást. Van, aki több, mint egy évig nem menstruált utána.

Statisztikák szerint a nők csupán 10%a elégedett vele, az összes többinek problémája lett belőle.

Nekem két orvos mondta, hogy még az ellenségének se adná be.

2012. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tevetke ***** válasza:
Tyűha... én is váltottam már gyógyszert, de én előtte több mint félévvel felhagytam az előző fajtával. Mondjuk nem azért mert ez volt a módja az átállásnak. Folyton bedepiztem meg én sem kívántam a szexet és ezért leálltam vele, aztán kb 9hónap múlva úgy döntöttem elkezdek szedni egy másikat. Így nekem semmit nem zavart be a vérzésembe. Azóta mondjuk már leálltam az utóbbi bogyóról is... :D Szóval, ha engem kérdezel, lehet máshogy kellett volna átállni, mondjuk eléggé egyéni, kinek hogyan reagál rá a szervezete. Vigyázni kell az ilyen hormon cuccokkal!!
2012. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!