Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Recept nélkül lehet fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Recept nélkül lehet fogamzásgátló tablettát venni gyógyszertárban? Ha igen, mi a neve? Ha nem, háziorvos is írhat fel fog.gátlót nőgyógyász nélkül?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj nőgyógyászhoz, a Te érdeked! Nők milliói túlélik, Neked sem lesz tőle semmi bajod. Inkább szednél valami olyan gyógyszert, amiről fogalmad sincs jó-e Neked? Lehet, hogy szarul leszel Tőle, nem bírja a szervezeted, és még azis előfordulhat h emiatt nem is hatásos. Hülyeség. Nem véletlenül csinálják azokat a vizsgálatokat, és még később is elküldenek vizsgálatokra mikor már rég szeded, hogy biztosan minden rendben van-e.
2009. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
időhiány miatt nekem az első tabimat háziorvos írta fel, most tartok az első levél utáni szünetben. azért választottam ezt a lehetőséget, mert ha anyámon múlik, talán a nyári szünetben "megengedi", hogy elmenjek nőgyógyászhoz. így legegyszerűbb dolognak az tűnt, ha háziorvossal íratom fel, gondoltam rákérdezek, megpróbálom. elmondtam neki a szitut őszintén, és azt mondta rendben...ez az én egyedi tapasztalatom...
2009. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Miert kell lepontozni mert van recept nelkul tabletta?????? azt is szépen odairtam h előtte ELMENTEM ORVOSHOZ vizsgalatra es véreredményt is vittem es ugy "engedte meg".
2009. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

nőgyógyásztól nem kell félni. :) én is paráztam tőle nagyon, de abszolút nem volt fájdalmas, csak kellemetlen. de túl lehet élni, és szerintem ennyit megér, hogy pár év múlva egészséges csöppnek adhass életet. :)

nálunk amúgy úgy működik, hogy bemegyek a rendelőbe, beadom a taj-kártyám, ha kijön az asszisztens és 2 perc múlva már mehetek is a recepttel a patikába :D

orvost meg olyat tessék választani, akiről feltételezed, hogy rendesen megvizsgál. nem tudom faluban laksz-e, de városokban biztos van több doki is. :) nálunk legalábbis akad 4.. :)

2009. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%
Én megyeszékhelyen lakok és a kórházi orvosok közül egy sem küld el vizsgálatra. Pedig vagy 5 rendel, mikor melyik. Szóval tök mindegy, hogy falu vagy város, vagy több orvos van vagy egy. Nem érdekli őket.
2009. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tudom, h régi a kérdés de szeretném megosztani h én elmentem de semmit, ismétlem semmit az ég világon nem csinált velem, meg sem vizsgált. Megkérdezte mit akarok szedni, mondtam h melyiket, azt mta h jó felírta és ennyi. 4 éve szedem, semmi bajom. És am mkinek általában ugyan az az orvos ugyan azt írja fel. Ha nem jó akkor vissza mégy. Tehát sztem teljesen mindegy, h magadtól szeded e vagy vki felírta. Ha nem jó így is úgy is észre veszed és váltasz.
2011. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!