Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest nevű fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest nevű fogamzásgátlót szedek már 9 napja és kb. azóta nagyon sok pattanás jelent meg az arcomon! Mikor múlik ez el?

Figyelt kérdés
Mert én úgy hallottam,hogy jót tesznek a bőrnek ezek a tabbletták!
2007. júl. 29. 13:45
 1/2 anonim válasza:
100%
Az egyénenként változó, hogy kire, hogy hat...van aki hízik van aki nem.Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, mert nekli tudnia kell erről, mert lehetséges, hogy másik gyógyszert kell majd felírnia.És igazságszerint nem tudom, hogy nálad ez megtörtént e, de egy teljes kivizsgálást kellett volna kérnie az orvosnak pl:vérvizsgálat és májfunkció---azért, hogy a májadat ne károsítsa és így még inkább neked való gyógyszert tudna felírni.Beszélj az orvosoddal!!
2007. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
A mellékhatások között szerepel, hogy a bőrre is hatással lehet. Nem biztos, hogy maradandó, lehet, hogy tényleg csak addig jelentkezik, amíg hozzá nem szokik a szervezet, de lehetséges az is, hogy tartós lesz. Én több, mint egy éve szedem és pigmentfolok jelentek meg az arcomon. Nem tudta eltüntetni sem bőrgyógyász, sem kozmetikus...
2007. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!