Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valamiért elég sok pattanás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamiért elég sok pattanás jött ki az arcomon, pedig nem kellene, mert kenem krémmel ami eddig hatott) Ha fogamzásgátlót íratnék ki erre jó ötlet lenne? Mert a menzeszem sincs rendbe, olyan sokáig tart és őssze-vissza jön meg. És milyen gyorsan hat?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy jó lenne. Egyik ismerősőmnek pont hogy a fogamzásgátlótól lettek pattanásai, de ez mindenkinél máskép hathat. A menszeszedet elvileg beállítaná rendszeresre
2008. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Szia! attól függ, hogy milyet. Nekem pl pont a fogamzásgátlótól lett tiszta ragya az arcom. Ugyhogy most kimenni se merek, mert eszmélet, hogynézek ki:(
2008. júl. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Kenjél rá spermát, az nagyon jó az ilyen kiütésekre. barátod is biztos élvezni fogja
2008. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, bár ezek nem túl biztatóak :-S de azért köszi!
2008. júl. 23. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a nem rendszeres mensid miatt dokihoz kéne menned. Ő elküldene mindenféle vizsgálatra (hormonok), és akkor kiderülnie, hogy mi lehet a probléma a mensiddel és akár a pattanásaiddal is. Én azt olvastam neten, hogy ilyen esetben sok embernek Diane 35öt írt fel a doki. Én is ezt kaptam rendszertelen menstruáció), bár még csak egy hete szedem. Ha nem jó neked, amit írt a doki, biztos kapsz másikat,amit elfogad a szervezeted. Ne parázz! Sok sikert! :)
2008. júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Oké, köszi szépen a tanácsot :-)
2008. júl. 24. 22:39
 7/8 anonim válasza:
Szia, a tabiknak is különféle fajtáik vannak. Én 1 hónapja szedem és a doki pont olyat irt fel,ami zsiros,pattanásos arcbőrre is hatással van. A tájékoztatón az van, hogy kábé 3-4 hónap után lesz hatása, de az én bőröm már most kevésbé zsirosodik és remélem hogy a pattanások is csökkennek. Én a Diane 35-t szedem. a neten keress rá a hatóanyagaira,meg a mellékhatásaira, egy csomó dolgot fogsz találni.
2008. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. :-)
2008. aug. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!