Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrűtől sok pattanás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrűtől sok pattanás?

Figyelt kérdés
Eddig szép bőröm volt, csak a menstruációm előtt 1-2 nappal jött ki néhány pattanásom, de azok sem voltak olyan vészesek. Mióta a gyűrűt használom (2 hónapja) folyamatosan tele van az arcom pattanásokkal, ráadásul ilyen hatalmas gümők, nem csak azok a picik... A folyásom is változó volt eddig, hol több, hol kevesebb, most menstruáció végétől a kezdetéig elég erős folyásom van, de nem bűzös, nem zöld, ugyanolyan mint régen volt (amit kérdeztem az orvostól, meg is vizsgálták, és nem fertőzés, nem gomba, stb.), csak több. Ti is tapasztaltatok ilyen tüneteket? És még egy kérdésem lenne... Ha szexnél kiveszitek, akkor hogy tároljátok? Megmosva visszarakjátok a tokjába, vagy csak lerakjátok egy zsepire pl., és visszahelyezés előtt mossátok meg?
2011. júl. 28. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, te így reagálsz a hormonokra. Lehet, hogy inkább váltanod kellene valami másra. Esetleg tabblettára, bár lehet, hogy arra is így reagálni a szervezeted.
2011. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tablettát semmiképpen nem szeretnék szedni. Van még esély, hogy helyreáll a szervezetem, és ez csak ilyen kezdeti dolog? Végülis 2 hónap még nem sok idő... Ebben bízom.
2011. júl. 28. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát egy hónapot még várhatsz. De ha nem múlik el, én is azt javaslom, hogy keress hormonmentes megoldást.
2011. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az nem lesz egyszerű. Az óvszert nem bírjuk, Pharmatex nem vált be. :( Remélem a gyűrű végül jó lesz...
2011. júl. 28. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen problémám. Még szebb is lett az arcbőröm.

1 éve használom.

Szexnél pedig visszarakom simán a kis tasakjába.

2011. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy én most ugyan ebbe a cipőben járok.

5 éven át használtam a "Nuvaringet", de abba hagytam félévre.. Most újra elkezdtem használni 3 hónapja, és hatványozottan sok lett a folyásom (szaga nincs), és a gyönyörű -baba arcom, a vállam, a nyakam pattanásos lett. Nem térek magamhoz. 30 éves vagyok, és eddig soha nem volt gondom a pattanásokkal. Várok még 1-2 hónapot, de nem szeretnék gyógyszert szedni, és a gumit is szeretném mellőzni!


Ha esetleg van más is, akinek hasonló tapasztalata van/volt, az leírná légyszí, mit tett ellenne, vagy mit javasol?


Köszönöm szépen!


L/30

2014. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!