Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este 6-7 körül bevettem a keddi adagomat a fog.gátló tablettából,de este 11 körül bevettem véletlenül a szerdait is,mert teljesen elfelejtettem,hogy én már 6-kor beszedtem a gyógyszert.Most akkor a mait nyilván már beszedtem és csak csütörtökön vegyem be a következő szemet?A másik kérdésem,hogy a barátommal vasárnap lefeküdtünk,kell e aggódnom emiatt?Meg ilyen hibánál meddig kell óvszert használni?Meg egyáltalán lehet e ebből vmi másfajta probléma?A váalszokat előre köszönöm!
2012. jan. 4. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége.
2012. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben ma is vennék be mert a tegnapi nem fog ma is hatni attól hogy dupla adag, a plusz egy szemtől pedig semmi bajod nem lesz
2012. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így. az első levél 2. heténél kb, de ez lényegtelen.. én felhívtam a nőgyógyászom és megkérdeztem mi a teendő. A következő: Be kell venned ugyan úgy ma is a fog.gátlót és holnap is meg az után is. tehát az aktuális 21 nap helyett 20 napig fog kitartani ez a havi tablettád. a 7 napos szünetben ha lehetséges ne sexeljetek max gumival. aztán ha elkezded a következő levelet várjatok még egy kicsit, míg újra hat. én már talán az első szem után lefeküdtem a barátommal és nem lett bajom, de mi megszakítással is védekeztünk mellette.
2012. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elöször is probald ugyanabban az óraban szedni minden nap mert igy nem fordul elő az ilyesmi . Másodszor ha bew vettél ma ketött holnap ugyanugy vedd be a következött.Ovszert peddig csak akkor mikkor nem szeded érdemes használni. Elméletileg akkor se kéne de jobb ovatosnak lenni
2012. jan. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem attól is függ, milyen régen szeded. nekem nagyon sokszor előfordult, hogy elfelejtettem bevenni (4 évig szedtem gyógyszert) és sosem volt belőle gondom. az ilyen gyógyszerek hatóanyagai elraktározódnak a szervezetedben. így miután én abbahagytam a szedését, még két hónapig szexeltünk védekezés nélkül..
2012. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!