Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle=symicia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle=symicia?

Figyelt kérdés

A doki symiciát írt fel, azonban a gyógyszertárban azt mondták azt nem tudnak adni, helyette yasminellet adtak, mivel azt mondták ugyan az a hatóanyag. Valaki volt már hasonló helyzetben? Tapasztalat? Tényleg ugyanaz a két gyógyszer?


19/L


2012. jan. 3. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Meddig tartana beírni a keresőbe, hogy "Symicia betegtájékoztató" és "Yasminelle betegtájékoztató"?


"Mit tartalmaz a Symicia?


- A készítmény hatóanyagai 3 milligramm drospirenon és 20 mikrogramm etinilösztradiol filmtablettánként."


"Mit tartalmaz a Yasminelle?

A készítmény hatóanyagai: 0,020 milligramm etinilösztradiol (etinilösztradiol-betadex-klatrát formájában) és 3 milligramm drospirenon filmtablettánként."


19 évesen lehetnél kicsit talpraesettebb...

2012. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is symiciát szedtem,ugyanugy jártam mint te. most yasminelle-t szedek.ugyanaz a 2gyogyszer:)
2012. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ugyanaz, de a yasminelle drágább 1500 Ft-tal. Én ragaszkodom hozzá mindig, hogy megrendeljék nekem, vagy átmegyek máshová. Ha az orvos írta azt, ne hagyd, hogy drágábra helyettesítsék.

Volt egy jogi vita, ami miatt fél évig nem lehetett kapni a Symiciát, de 2011. 11. 15. óta újra forgalomban van.

2012. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!