Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalatok yasminelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok yasminelle tabival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátnőm elkezdte, szedni a orvos javaslatára. Első fog. tabiját szedi. Van valakinek tapasztalata ezzel a tabival?

Tudom, hogy egyik sem 100%-os, de azért kívánni lennék, kinek, hogyan vált be.

Normális válaszokat kérnék.


2011. dec. 30. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem van.100%-os védelem volt,mint a legtöbb fog.gátlónál,hiszen nincs mellette peteérés.Mondjuk én ekcémás lettem tőle és híztam,bár alapból hízékony vagyok,más fajtáktól nem híztam.Libidócsökkenés ilyenek.Amint abbahagytam elmúlt minden tünetem.

DE AMI A LÉNYEG:

Mindenkinek más tablettafajta válik be.Nekem is.

2011. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, kicsit késő van már s a klavim is fekete :/
2011. dec. 30. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
3 évig szedtem, soha semmilyen mellékhatása nem volt, csak kicsit sokkaltam az árát:)
2011. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*sokalltam, bocsánat
2011. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szinte teljesen lecsökkent a libidóm tőle, sajnos ez egy elég gyakori mellékhatás a fogamzásgátló tablettáknál. Kipróbáltam más fajtát is, ugyanez a mellékhatás jelentkezett.
2011. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szikszainé E.Ágnes válasza:
Nekem bevált.
2012. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek is lecsökkent a libidója egy kissé. Ezért kérdezem, hogy ki mit tapasztalt-e még. De köszi az eddigi válaszokat is :))
2012. jan. 1. 23:21
 8/8 anonim válasza:

Libidó=0, tiszta pattanás lett a hátam, fáj a mellem stb...

Úgyhogy én vagy abbahagyom teljesen a fog.gátlók szedését, vagy visszatérek az előző gyógyszeremhez (Cipromix), amit azért hagytam abba, mert magasabb hormontartalmú volt, és váltani szerettem volna gyengébbre. De amellett a gyógyszer mellett se a mellemmel,se a pattanásokkal nem volt baj. A libidó a legtöbb bogyesz mellett csökken... :( (Persze minden gyógyszer mindenkinek másképp hat, úgyhogy attól, hogy nekem nem a legjobb, még másnak lehet jó! :) )

2012. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!