Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 8. napon nem tudtam hozzájut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viki930118 kérdése:

A 8. napon nem tudtam hozzájutni fogamzásgátlóhoz (nem volt a patikában). Ma kellene bevennem az első szemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
holnap a másodiktól kezdjem és hagyjam ki az elsőt?nem borit fel ez mindent ?ha beveszem a másodikat akkor pár napig vigyáznom kell??kérlek segitsetek, fontos lenne.köszi

2012. jan. 2. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor a következő havit kell elkezdened akkor kezd újra szedni.
2012. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik gyógyszertárban, talán ott lesz. Amikor holnap megveszed és nem csúszol ki a 12 órából, akkor pótold, és a 2. szemet a szokott időben vedd be. Amúgy volt, hogy én az előző napit is az aznapival szedtem be, semmi gondom nem volt.
2012. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Több patika is létezik, nem csak azaz egy. Főleg, ha egy városban laksz, ha meg olyan helyen ahol azaz egy van akkor a legközelebbi helyre menj át ahol van patika, hogy meg tudd venni a tabid.
2012. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

100% hogy csak holnap tudok hozzájutni..mindig délelött szedem.tehát holnap vegyem meg és vegyem be mind a 2-t egyszerre? nagyon köszönöm


19/L

2012. jan. 2. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
De akkor egy hétig óvszert kell használni!
2012. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! egyszer én is jártam így, és a 9.napon vettem be kettőt! utána folyamaotsan szedtem, nem lett semmi baj:) kérdeztem nőgyógyászom, azt mondta, nem kell tartanom a teherbe eséstől:)
2012. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most bevttem az elsöt reggel fél 9felé...dobjam be a másodikat is este...és innentöl szedjem este...vagy pedig legyen a mai az első nap, és simán folytassam????
2012. jan. 3. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!