Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első nőgyógyászati látogatás....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nőgyógyászati látogatás. Fogamzásgátló tablettát szeretnék felíratni. Kinél, hogy zajlott az első alkalom az orvosnál?

Figyelt kérdés

Lesz labor, megfog vizsgálni, fog kérdéseket feltenni?

Nagyon félek :/ Nem akarom, hogy megvizsgáljon nagyon makacs vagyok tudom.

18/L


2011. dec. 21. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg _kell_ vizsgálnia. Veszélyes dolog úgy fog.gátlót szedni, hogy nem vizsgálnak meg! Az egész pár perc, nem fáj igazán, csak kellemetlen, simán túl lehet élni.

Lesz vérvétel és vizeletvizsgálat, kenetvétel (hüvelyből) amit elküld tenyésztésre, lesz emlővizsgálat. Tőlem megkérdezték, hogy szültem-e már, és hogy szedtem-e már tablettát.

2011. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elsőnek csakúgy mentem. Akkor csak rákszűrés volt.

Hát... én kínosan éreztem magam meztelenül, szóval félrefordultam, aztán vártam, hogy gyorsan végezzenek. XD

Nem fáj, vagy ilyesmi, csak nekem volt kínos. De a doki korrekt volt.

Bár a fogamzásgátlót random íratta föl, szóval miután megtudtam, hogy ez milyen veszélyes, elsőkörben elszaladtam háziorvoshoz, hogy azonnal küldjél le mindenféle vizsgálatra, majd miután megnyugodtam, hogy nem fogok napokon belül holtan összeesni, gondoltam visszamegyek és ráborítom az asztalt, hogy lehet vki ennyire figyelmetlen.

Elmentem egy másik dokihoz, és annyi. Mivel így nekem technikailag a házi orvos nézte meg, hogy van e valami gáz, kicsit speckó eset, főleg mert kiderült közben, hogy pajzsmirigy alulműködésem is van, de szerintem a nőgyógyász sokkal kevésbé gázabb, mint aminek tűnik. :D

20L

2011. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NEM AKAROD HOGY MEGVIZSGÁLJON? 18 évesen nem lehetsz ilyen gyerekes a jó ég áldjon meg.

Levetkőzöl, felfekszel az ágyra, szétnyitod a lábad. Megnézni minden oké-e a hüvelyfaladdal, meg a méheddel, és kenetet vesz, hogy megnézze, hogy vannak-e esetleges fertőzések. Ennyi. Kellemetlen, de ki lehet bírni.

2011. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vizsgálat _nagyon_fontos_!!!

Ha nem bírod ki, akkor ne szexelj, vagy használjon a fiú gumit. Mindig! Elejétől végéig!


A legfontosabb a vérvizsgálat, mert ebből tudod meg, hogy szétrohad-e a májad 1 éven belül, vagy bírja a tablettát.


És persze trombózishajlam, emlővizsgálat, ilyesmi.

Az orvost nem érdeki különösebben, hogy nézel ki - te meg bírd ki. Ennyi.


Ja: vegyél fel szoknyát, mert könnyen lehet, hogy az orvoshoz már bugyi nélkül kell bemenni. Kínos, ha ez a folyosón van, ahol az összes többi beteg sétálgat.


De ezt már 8-szor leírtuk. Olvasni szoktál-e? Kiírt neked nyilván párat, mikor feltetted a kérdésed.

2011. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de még mindig parázok oksa tudom, hogy ez is része ha nemi életet élek szóval csak félek mert kellemetlen nekem is :/
2011. dec. 21. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!