Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Postinor2 tablettat kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Postinor2 tablettat kellett bevennem dec1, hetvegen meg kellett volna jonnie, de nem tortent meg. Mi tortenik?

Figyelt kérdés
Elszakadt az ovszer esemeny kozben, ejszaka 1 korul, reggel 9kor mar be is vettem a tablettat, de jelenleg parazok,hogy miert nem menstrualok meg..:-?? November 28 jart le, 30an volt aktusom, elsejen bevettem a tablettat..mit szoltok? A postinor miatt kesik?
2011. dec. 25. 13:43
 1/4 DiMalto ***** válasza:
igen......felborult a hormonháztartásod...
2011. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2011. dec. 27. 11:38
 3/4 A kérdező kommentje:
A tabletta hatasara volt enyhe verzesem 3-4 napig, gondolod,hogy kimarad emiatt a menstruacio?
2011. dec. 27. 11:40
 4/4 Anonim smiley válasza:
A tabletta miatt nagyon sokat változhat minden, nekem például 24-éről a menstruációm át állt teljes rendszerességgel 9-10ére ;) Késhet, sőtt hamarabb is megjöhet, megváltozhat teljesen.:) Nekem két teljes hetet késett ez,és utánna vérzett néha. Megeshet bármi, igen:)
2012. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!