Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van annak valami jele, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annak valami jele, ha a fogamzásgátló tabletta nem nyújt védelmet?

Figyelt kérdés
Természetesen a terhességet leszámítva... Múlt hónapban kezdtem el szedni, kivártuk az 1 hónapot, a második levélből is bevettem már az első szemet, amikor először óvszer nélkül szexeltünk.. De egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, hogy mi van, ha... És ez már kezd iszonyú zavaró lenni, hogy minden szex után sírógörcsöt kapok.. A gyógyszer melletti vérzés is késhet az idegeskedés vagy kül. betegségek miatt, vagy annak állandó időben kell jönnie mindenképpen?
2011. dec. 22. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A tabitól késhet a menstruáció! Amúgy meg fogamzásgátlónak hívják szóval azért van h az emberek elkerüljék a nem kívánt terhességet. Nyugodj meg és bízz az orvosokban, meg a gyártóban!
2011. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod a szituációhoz kellő érettséggel kezelni a dolgot, ne élj nemi életet, ilyen egyszerű. Az ilyen kis mimózáknak nem is való a szex. Vagy a faszid erőltesse meg magát, és húzzon övszert.
2011. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudsz benne megbízni, miért tablettát használsz? Ott van pl. az óvszer. Annál látod, ha gond van és még tudsz tenni mit, nem akkor derül ki, mikor már terhes vagy.
2011. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha el kezd gömbölyödni a hasad, és hónapokig nem jön meg, kezdheted összeválogatni a gyerekruhákat
2011. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-nek: köszi a választ, azon vagyok, de még pár hónapnak tuti el kell telnie, hogy 'rendbe jöjjek', aztán valószínűleg röhögni fogok magamon...:)

2-nak: neked meg nem való a gyakorikérdések.hu, mert szöveget értelmezni se tudsz... :) Nem azt kérdeztem, hogy szedjem-e tovább a gyógyszert vagy óvszerezzünk. Javaslom, fuss neki még egyszer;)

3-nak: eddig óvszerezés volt, de amióta történt egy kis baleset, megfogadtam, hogy ezt soha többet nem csinálom, és óvszerrel alig vártam, hogy vége legyen, hogy végre leellenőrizhessem, hogy nincs-e gond... De neked is mondom, nem azt kérdeztem, hogy szerintetek szedjem-e továbbra is a gyógyszert, mert fogom, akármit is javasoltok...:)

4-nek: te meg szintén nem tudsz olvasni... "Természetesen a terhességet leszámítva"

2011. dec. 22. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!