Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy működik a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Az eddigi barátnőim sose szedtek ilyet és mindig gumit kellett használnom, most viszont a párom megmondta, hogy Ő újra elkezd tablettát szedni. Én viszont nem tudom mi ez, hogy működik és bizalmatlan vagyok ezzel szemben... Egy ilyen kis tabletta napi 1x és tényleg nem lehetsz terhes? És ha szeded ezt akkor nyugodtan bele is lehet élvezni a csaj puncijába, nem kell előtte kikapni gyorsan? Meg a tabletta a szedés megkezdése utántol mennyi idővel kezd el hatni? Valaki magyarázza ezt el nekem legyen kedves, hogy mit és hogy lehet :$ Köszönöm!
2011. dec. 16. 05:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem csupán arról van szó, hogy mindenkinél mást és mást vált ki a hormonok változása ! Van olyan ismerősöm, akinek annyira érzékeny lett a melle a tablettától, hogy nem lehetett szex közben hozzáérni :)

Van olyan ismerősöm, aki annyira izzadt és olyan büdös volt :S, hogy kenhetett magára bármit :(


szóval szerintem ezek a "mellékhatások" kinél hogy jelentkeznek, vagy van akinél egyáltalán van....de ismerek olyat is, aki 8 évig szedte és csak az utolsó évben volt , hogy nem kívánta a szexet , szóval kinél hogy , figyelni kell azért szerintem saját magára , aki tabit szed :)

2011. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kérdező:

Köszönöm mindenki válaszát... Így kezdem érteni a működését, bár érthető szerintem, hogy bizalmatlan vagyok és fenntartásokkal kezelem a dolgot az elején :$

2011. dec. 17. 05:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!