Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párom pár napra hazajön. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom pár napra hazajön. Van olyan fogamzásgátló ami csak ezekre a napokra nyújt védettséget?

Figyelt kérdés

tudom,nőgyógyász véleményét is kikérem majd,de gondoltam alőtt körbe kérdezek itt,informálódok kicsit.

Külföldön dolgozik párom és 1 hónap múlva hazajön. Gyógyszert nem szedek már fél éve,mert már sok volt a mellékhatása és ürülnie is kellett a szervezetemből. Nem is szeretném újra kezdeni,mert nincs értelme,úgy hogy 3-4 havonta vagyunk együtt 1-1 hetet. Van olyan fogamzásgátló ami csak ezekre a napokra ad védettséget? Gondolok is injekcióra,vagy kúpra ilyesmi... Spirál és egyéb ilyen felhelyezhető dolog kizárva


2011. dec. 14. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
van de most nem jut eszembe a neve...a tv-ben is reklámozták, hogy az együttlét előtt kell bevenni pár órával....keress rá a google-ban....
2011. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

pharmatex

és GUMI.

2011. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gumióvszer! akkor húzzátok fel, amikor csak szükséges!

Vagy van ilyen tabletta is, az aktus előtt kb egy órával kell bevenni, és állítólag megöli a spermákat. Spermaölő készítményekből több félét is találsz, pl spermaölő gél.

2011. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hormonális nincsen.


Spermicid kúp, krém, tabletta van, amit hüvelybe kell felhelyezni. A hátránya, hogy sajna nem a legbiztonságosabb, megszakítás nélkül nagyon nem ajánlom.

De megszakítással azért okés.


Patentex oval ill. pharmatex néven árulnak ilyet, patikában keresd. Az első kommentelő is erre gondolt egyébként.


Esetleg ha ritkán találkoztok, de anyagilag megengedheted, akkor beruházhatsz egy pesszáriumra. Ezt spermiciddel együtt érdemes használni, viszont a kettő együtt megfelelő védelmet nyújt, nem kell megszakítás (persze azzal még biztosabb).

De ezt csak külföldről lehet rendelni.

2011. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jobban is örülök annak,ami hormon mentes,mert hajlamos vagyok a hízásra :S
2011. dec. 14. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre való a gumi!


Van 3-as (fiataloknak: péntek, szombat vasárnap), és házasoknak (január, február, stb.) (bocs, ezt nem hagyhattam ki... :D )

2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!