Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül a mérgezéses...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül a mérgezéses abortusz?

Figyelt kérdés
Milyen kockázatai vannak a nagymértékű vérzést leszámítva?hol lehet ilyet csináltatni?
2011. dec. 8. 07:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Utolsó! És ezt te honnan tudod? Akkor kb 5-6 hetes terhes lehetett, és kb crl 6mm!!!
2011. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnt a leírásból, mintha az elmaradáskor azonnal teszteltél volna, aztán másnap megjött. Akkor pedig elméletileg még csak 2 hete termékenyült meg a petesejt és éppcsak hogy beágyazódott.

Valójában úgy tudom, ilyenkor még nagyon gyakori, hogy elmegy a baba. :(

2011. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nálunk csak akkor lehet, ha valamilyen rendellenesség miatt a második trimeszterben kell a terhességet megszakítani. Ezt az anya kérésére NEM, csakis orvosilag indokolt esetben végzik el. Egyébként szörnyű, megmérgezik benned a gyereket, majd miután meghal, meg kell szüld.
2011. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Palm:


Azt, hogy mikor történt csak azért írtam le, mert úgy terveztem, hogy egyedül megyek abortuszra.

Mivel fogamzásgátlót szedtem, nem igazán néztem, hogy mikor jön meg a mensesem, mert arra gondoltam, hogy "95%-ban véd, nincs miért aggódni, csak arra kell figyelni, hogy helyesen szedjem a tablettát."

Már majdnem egy heti adagot bevettem, (a következő levélből) mire rájöttem, hogy nem jött meg. Úgyhogy egy ideig fel sem tűnt, hogy késik.

Sajnálom, ha nem vagy elégedett ezzel a válasszal, biztos jobban tudod a magzati fejlődést mint én, csak az a baj, hogy én vagyok az, aki elvetélt.

Abortuszt pedig lehet végezni "az állapotos nő súlyos válsághelyzete" esetén. Mivel mindenkinek más a válsághelyzet,(az lehet érzelmi is) bárkinek lehet abortusza.

2011. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Lényegen nem változtat, én ilyen mérgezéses módszerről csak "rémhíreket" hallottam, amik halállal végződtek, mind a magzat mind az anya részéről.

A lényeg a magzat attól a pillanattól h. megfogan él, és szerintem semmilyen joga nincs egy lánynak/ nőnek sem h. egy életet kioltson , ha megvan akkor tartsa meg , hordja ki, szülje meg ..és ha eldobja akkor adja olyan szülőknek akiknek nem adatik meg az a csoda h. babájuk legyen , holott más csak úgy eldobja gyermekét!!! Ne vetesd el sehogy sem a magzatod/babád!

18/l

2011. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó...Nálam az a helyzet, hogyha most véletlenül teherbe esnék, akkor is el kell vetetnem, mivel olyan gyógyszert szedek, hogyha mégis kihordanám, szinte biztos, hogy fogyatékos gyerekem lenne...és lehet a szülésbe is belehalnék.Persze ez nem lehetséges, mert nem is engednék, hogy megtartsam, de nem is akarom.

Azért szerinted én bűnös lennék, mert nem hozok a világra egy beteg babát, aki lehet egész életében csak vegetálna, ha megérné?

18 éves vagy, gondolom vallásos alapon mondod mindezt, vagy esetleg még szűz is vagy, nem tudom, de azért ne általánosíts ennyire.

2011. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%
Le lehet pontozni, el lehet ítélni ... én abban az esetben támogatom az abortuszt, ha a gyermek valamilyen fogyatékossággal jönne a világra ! Nem egy ilyen családot ismerek, ahol súlyos fogyatékossággal született gyermek és nem is az, hogy tönkre megy a házasság ( mert az más miatt is véget érhet ) , hanem napról napra végig nézni, ahogy szerencsétlen se enni se inni nem tud egyedül, még 15 évesen is pelenkázni kell stb és amit az anyja átél az nem élet ! És legjobban a gyermeket sajnálom, mert akárki akármit mond, ez nem élet számára és azt sem tudjuk mit érez , nem tud beszélni ... szóval inkább én megkímélném egy ilyen élettől :S
2011. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen megfogalmazásban, hogy mérgezéses abortusz én még nem hallottam, de gyógyszeres eljárás valóban létezik azonban Magyarországon ez ILLEGÁLIS. Ausztriában van lehetőség rá, úgy tudom, hogy a 8. hétig. Azonban így is benn kell töltened egy napot a kórházban, és gyakran előfordul az is, hogy a vérzéssel nem távozik el minden és szükség van utána még kaparásra. Természetesen ez a te döntésed, de én azt gondolom, hogy a 21. században, egy jó orvos kezében biztonságban vagy és bár van kockázata a műtétnek, csakúgy, mint minden műtétnek, ez elég kicsi és vigyáznak majd rád és arra, hogy lehessen még majd babád, ha szeretnél. Persze jól gondold át, iszonyú nagy döntés, ne hagyd, hogy az ijedtség és az első rémület befolyásoljon. Viszont, ha meghoztad már ezt a döntést, akkor vigyázz magadra és legyél erős. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.
2011. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Boros Roland válasza:
Nevezzük a nevén a dolgokat: gyógyszeres terhesség megszakításos módszer (Mifeszpiron). A többiek valószínűleg a hasukra csapva mondtak számokat. A beválási arány 97,3%. Forrás: [link]
2015. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!