Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Estetek már át abortuszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estetek már át abortuszon vagy ismertek valakit, aki már átesett? Abortusz miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

A párommal együtt voltunk, kiszakadt az óvszer és terhes lettem :( ,sajnos a babát nem tudtak volna felnevelni a körülmények miatt így abortuszra mentem. A műtétem november 25.-én volt. A doki azt mondta, hogy a szexel addig várjunk amíg vérzek. Mi a bisztonság kedvéért 1 hetet vártunk, de észrevettem, hogy szinte egyáltalán nem nedvesedek, még akkor sem amikor elélvezek. Síkosítót használtunk, de akkor is zavar, hogy ez mitől lehet, amikor előtte nem volt ilyen problémám. Lehet ez a hormonok miatt? Szerdán megyek a nőgyógyászhoz, szerintetek érdemes rákérdeznem vagy nincs okom aggódni?Próbáltam a neten utánna olvasni,de semmit sem találtam :( . Segítsetek léci! Előre is köszönöm a válaszokat!!!

21/L


2011. dec. 4. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Itt úgy is csak azt fogod halgatni h te gyilkos meg ienek. Ne is várj normális választ
2011. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Most mondtad, hogy mész nőgyágyászhoz, aggódsz emiatt, és itt írogatod a kérdésed a sok "professzornak" akik értelmessebbnél értelmesebb válaszokkal fognak bombázni.

IGEN, KÉRDEZZ RÁ A NŐGYOGYINÁL. ilyen egyszerű, valószínűleg ő tud majd épkézláb magyarázattal szollgálni

2011. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha ismerné valaki a körülményeket, akkor tudná,hogy ebben az esetben ez volt a legjobb megoldás. Nekem is lelkiismeret furdalásom van, de már megtörtént. Azért még reménykedek, de köszi,h írtál.
2011. dec. 4. 14:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem nyilvánítok véleményt,csak elmondom mi is így jártunk csak én 20 voltam,és most van egy 7 hónapos kisfiam...min 6 hetet kell várni abortusz után,de a nőgyógyász nem mondott semmit?
2011. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem,semmi olyat nem mondott, mondent harapófogóval kellett belőle kiúznom és nem volt valami bő bezédű.
2011. dec. 4. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

6 hetet kell várni min,és ha továbbra is van vérzés vissza kell menni a nőgyógyászhoz,

lehet hogy erkölcsileg nem támogatja,az én nőgyógyászom egyik nőnek megmondta hogy,ő nem vállalja el az abortuszt

2011. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akik gyilkosoznak azok nem értik meg azt sem h a korulmények nem voltak oanok h megtartsd

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Itt az élo példa

Sztem lehet h lelkileg nem zorrentél még hejre és azért van ez

2011. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

valószínűleg lelki okai vannak, hogy nem tudsz nedvesedni, megértem a döntésedet, és ha párod melletted van, akkor is nehezen teszed magad rajta túl. Várjatok még egy darabig a szexxel, én 3 hetet tudtam minimum (de lehet már rosszul emlékszem), hisz a hormon termelésed is teljes káoszban van most... Próbáld elfogadni amit megtettetek, nyugodj le, de soha nem felejtsd el, bár ezt tudom hogy nem fogod soha kiverni a fejedből...

Beszéljétek át pároddal a dolgokat, még ha neki ez esetleg nehezen is fog menni...

2011. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a bunkó, és sértő hozzászólásokat pedig próbáld figyelmen kívül hagyni, nem ők élték át amit te...
2011. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Az ienekkel ne foglalkozz. Úgy is mindjárt torolve lesz. De mondjuk aki iet ír azt én le is tiltanám az oldalról.

Beszéljétek meg a pároddal. Biztos sokkal jobb lesz utána.

2011. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!