Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Estetek már át abortuszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Estetek már át abortuszon vagy ismertek valakit, aki már átesett? Abortusz miatt lehet ez?

Figyelt kérdés

A párommal együtt voltunk, kiszakadt az óvszer és terhes lettem :( ,sajnos a babát nem tudtak volna felnevelni a körülmények miatt így abortuszra mentem. A műtétem november 25.-én volt. A doki azt mondta, hogy a szexel addig várjunk amíg vérzek. Mi a bisztonság kedvéért 1 hetet vártunk, de észrevettem, hogy szinte egyáltalán nem nedvesedek, még akkor sem amikor elélvezek. Síkosítót használtunk, de akkor is zavar, hogy ez mitől lehet, amikor előtte nem volt ilyen problémám. Lehet ez a hormonok miatt? Szerdán megyek a nőgyógyászhoz, szerintetek érdemes rákérdeznem vagy nincs okom aggódni?Próbáltam a neten utánna olvasni,de semmit sem találtam :( . Segítsetek léci! Előre is köszönöm a válaszokat!!!

21/L


2011. dec. 4. 14:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat, már kicsit kezdek megnyugodni.Nem fogom soha elfelejteni,abba én is biztos vagyok. Az első dolgom külömben is az volt ez után, hogy fogamzásgátló tabit írattam fel.
2011. dec. 4. 15:12
 12/13 anonim ***** válasza:

15:05

A bunkó és sértő hozzászólásokat be kell jelenteni a moderátoroknak. ;)

2011. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársam elvettette még 15 évesen, persze ezt mindenkinek a tudtára is adta.. Lényeg, azt mondták neki, hogy 6 hétig nem szexelhet(mert fertőzéseket kaphat, és, hogy betétet kell használni! Lehet még nem kéne szexelni, meg 2-3 hónap kell, hogy minden rendben legyen veled is, és a hormonjaiddal is.
2012. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!