Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől nem lehetek terhes, ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől nem lehetek terhes, ugye?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót idén június óta, s ugyebár vannak azok a hetek, amikor 1 hét szünetet kell tartani a mensi végett, csak nekem az alatt az 1 hét alatt nem rögtön az első nap jön meg, hanem mindig rá 4 napra csütörtöki napokon, ahogy abbahagyom a tabi szedését. A kérdésem a következő: A hétfő-kedd-szerda napokon nem élvezhet belém a párom, ha akkor szünetet tartok a tabiban és még mensim sincs? Lenne baba belőle, ha belém élvezne, vagy az alatt az 1 hét alatt is védelmet nyújt a tabi, amikor nem szedem? Mert eddig azokon napokon nem élvezett belém, de most kedden igen, remélem még így is véd a tabi. A válaszokat előre is köszi!
2011. dec. 1. 11:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Elvileg véd. Gyakorlatilag pedig, majd kiderül. Szerinted a 13% miből jön össze?
2011. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Véd az 1 hét szünetben is, nyugodtan beléd élvezhet!!!
2011. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Így már értem, szóval akkor erre a bizonyos 1 hétre mondják azt, hogy nem 100%-os a tabi, még jó, hogy csak egyszer csináltunk ilyet. Akkor te azt mondod, hogy abban az egy hétben védekeznünk kellene? Mert eddig abban az 1 hétben a megszakításossal védekeztünk a tabi mellett.


Második válaszoló: Reméltem egy ilyen választ is, ugyanis már 2 ismerősöm is azt mondta, hogy ilyenkor is véd a tabi, úgyhogy már Te vagy a 3. aki ezt mondta, köszi! Így már nyugodtabb vagyok!


Egyébként ezen a hét kedden csináltuk úgy, hogy tabi mellett nem védekeztünk mással, és ma meg is jött a szokásos csütörtöki napon, de tudom, ez még nem jelenti azt, hogy nem vagyok terhes. De azért a százalékarányok is elég kicsi esélyt mutatnak arra, hogy tabi mellett szülessen baba, köszi az eddigi válaszokat még egyszer, de azért még kíváncsi lennék több ember válaszára, véleményére is!

2011. dec. 1. 11:57
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én hét évig szedtem fogamzásgátlót és abban az időszakba is voltunk együtt, nem lettem terhes. Én Novinettet szedtem.
2011. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor Te vagy a 4-dik, én Sensonette-e szedek 5 hónapja.
2011. dec. 1. 12:03
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
És nem arra az 1 hétre mondják, hogy nem véd 100%-osan, hanem becsúszhatnak hibák, pl. antibiotikum szedés, hányás, hasmenés és sokan nem tudják, hogy a grapfruit is csökkenti a fogamzásgátló hatását
2011. dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jah, Tuncy, oké, 3-dik! :)
2011. dec. 1. 12:05
 8/24 A kérdező kommentje:
Értem, a grapefruitról nem tudtam, köszi, bár azt ritkán szoktam enni. :)
2011. dec. 1. 12:06
 9/24 anonim ***** válasza:
Amit én mondok, azt úgy sem fogadod meg, úgyhogy inkább hagyjuk is.
2011. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tejbegrízeskenyér: értelek és fogadom is, csak nem tudom, hogy félreértelmeztem-e, hogy arra az 1 hétre érted a 13%-ot, vagy pedig arra amit Tuncy írt, hogy hányás meg ilyesmi közbejöhetnek, és meg is köszöntem a válaszodat.
2011. dec. 1. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!