Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátlót a menstruá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátlót a menstruációm első napján elkezdem, és miután elmúlik utána már teljes védelembe vagyok? Vagyis nem is kell óvszer használnunk már?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Olvasd el a betegtájékoztatót, oda van írva.
2009. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valóban, olvasd el a betegtájékoztatót!

Én egyébként kb egy hetet szoktam várni, nekem eddig a gyógyszereim ennyit mondtak. Plusz még egy-két nap, mert én mindig parázok

2009. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ha még sosem szedtél akkor még nem vagy védett 3 hónapot kell szedned folyamatosan előírásnak megfelelően utána már a 4. kezdésénél mehet szabadon!:-)
2009. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat csak véleményekre voltam kíváncsi! amúgy a betegtájékoztató azt írja, hogy ha az első napon beveszem egyből hat! csak azért mégis parázok és inkább várok :)
2009. máj. 12. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:

harmadik válaszolónak nehogy higyj! ekkora hülyeséget!!! miért kellene várni 3 hónapot? atyaúristen!!!


ahogy te is írtad, 6 nap általában, vagy hét

eddig 3 féle tabit szedtem, ezekben is kb ennyi nap volt

én általában olyan 10 napot vártam

2009. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszike nagyon! Szerintem is azért a 3 hónap az már sok! Igaz, hogy nem szedtem még és azért parázok de annyit úgy sem fogok várni! Szóval akkor ha jól értelmezem akkor 7-8-9 tabletta után már védett vagyok?
2009. máj. 12. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
sok vagy nem sok ezt nem te döntöd el majd ha terhes leszel főhet a fejed kedves okoska amugy meg rá van írva a papirra ajállom vedd kezedbe és olvasd végig! de aztán nekem édes mindegy mit gondolsz én 35 vagyok érett tapasztalt nő ,vagy hiszel nekem vagy hívj fel egy nőgyógyászrendelőt akár szóban is megmondja kerűl 120 ft ba nem egy magzat életébe vagy akár a te életedbe.
2009. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha megkérhetnélek fejezd már be légyszíves ezt a kioktatást...nagyivbe tojok rá h te 35 éves vagy és tudsz mindent...csak nem csak én mondom hogy a 3-4 hónap az már sok:) de azért köszi h igy felvilágositottál:)
2009. máj. 14. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!