Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem vagyok terhes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok terhes a lentiek alapján?

Figyelt kérdés

1,5 honapja feküdtem le a barátommal, de nem védekeztünk, de 4x volt bennem, nem ment el, szerintem minden ok volt, mikor hátulrol csinálta volt egy kis nedve, de utána ki is mostam.

azota 2x megjött kicsit korábban, de azelött is néha korábban megjött szoval ez sem furi. rendesen normálisak a vérzéseim. ugye nem vagyok terhes? se éhségérzet folyamatosan nincsen, sem reggeli hányások... se semmi és csak azért kérdezem mert ma reggel volt elöször hogy erös fejfájásra és hányingerre ébredtem. de ennek lehet más is az oka. légyszives aki tud valamit arrol , menstruácio terhesség alatt irjatok. ja, és ebböl az érzésböl tanulva legközelebb védekezünk!!!!!!!!!!


2011. nov. 11. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
És most másfél hónapja ezen rágódsz, hogy terhes vagy-e, miközben semmi se utal rá? :)
2011. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szex a tudásod alapján még nem neked való.
2011. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiatalok, mikor fogjátok már fel? Nem azt kell kérdezni, h "ugye nem vagyok terhes, ha...?", hanem h "ugye nem leszek terhes, ha...?" Remélem érthető a különbség.
2011. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tehát nem. tehát BIZTOSAN nem.

ebböl tanulva ezer 100azlék hogy legközelebb máshogy lesz. de tuti hogy nem vagyok terhes ugye?

2011. nov. 11. 14:35
 5/10 menta34 ***** válasza:
miért nem veszel egy tesztet, ha a szép szónak nem hiszel?:)
2011. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ma fogom a tesztet megvenni. tudom hogy van használati utmutato, de Kúlf>öldön élek, és nem értem a nyelvet és nem a karaom senkinek az orrára kótni. hogy kell használni??
2011. nov. 11. 14:45
 7/10 menta34 ***** válasza:
Először is a böngésződben beállítod a Google-t kezdőlapnak a GYK új-kérdés lap helyett :)
2011. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 LeoltAlak válasza:
sztem már úgy a 7. hónapban járhatsz
2011. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az eszem megáll :

"tehát nem. tehát BIZTOSAN nem"


Ne már mi döntsük el, hogy BIZTOSAN terhes vagy-e. Csak a nőgyógyászod meg az ultrahang. ennyire tájékozatlan vagy csak simán gyerek vagy... Még a terhességi teszt sem 100%-os, csak, hogy megnyugtassalak...

2011. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt is megjöhet.
2011. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!