Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit ajánl egy éves évfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit ajánl egy éves évfordulóra a lentiek alapján?

Figyelt kérdés
A barátommal 18-án leszünk egy évesek. Sajnos kiszedte belőlem az ajándék ötletet, így nem tudom, mit csináljak neki. Tortát sütöttem meg videót csináltam volna a közös képeinkkel kiírva. Videót így is szeretné, de meglepném még valamivel, amit nem csak megveszek a boltban, hanem én csinálom egészet vagy legalább egy részét. Személyesre gondoltam. Fényképalbum videó miatt nem jó se keretezett kép, mert anyuja lehet kidobná, meg már kapott. Kulcstartót, könyvet is! Ékszert nem szereti. Rockot hallgat és gitározik. Ő áprilisban tölti 18-at, én most novemberben. Szex meg sztriptíz meg fajtái nem érdekelnek! Se vacsora! Maradandó kéne! Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. szept. 8. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyád feje kitömve a polcon. Miért dobná ki a képet?
2011. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyírd ki az anyját
2011. szept. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
na hogy értelmes válasz is érkezzen: cumit (1 évesen szerintem ez tökéletes, kivéve ha már kinőttek a fogai)
2011. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez tök jó! Én is most leszek a párommal 18-án egy éves!

(tetszik a cumis ötlet!)

2011. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs, az ő anyjáról van szó....És ha anyuka el fogja tiltatni tőled?
2011. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem vannak értelmes emberek is, amúgy már kitiltottak tőlük, ennél rosszabb nem lehet ( és nem az én hibámból, hanem egy félreértés miatt ). Amúgy azért, mert a sálamat is kidobta, amit otthagytam meg az összes emlékét... Ez a cumis ötlet elég vicces. Még, ha gúny is akart lenni, de csak így mondom, hogy az egy éves évfordulóban semmi félreérthető nincs szerintem. Remélem kapok tényleg értelmes választ...
2011. szept. 9. 04:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Milyen félreértés?

Előbb tán meg kellene oldani a problémát.

2011. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok szép és jó, hogy ilyen "jópofák" vagytok, de egyikőtök sem tudott értelmes választ adni a kérdésemre!! Pedig erre lenne az oldal, nem arra, hogy unatkoztok és baromságokat írjatok, de már mindegy. Megtaláltam mit vegyek, de többet se írok ide semmit, mert úgy látom nem sok az értelmes válaszoló már....
2011. szept. 9. 15:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, megtanultál gondolkodni és megoldani a problémád. Büszke vagyok rád.
2011. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
pff... Lentebb már nem tudtok süllyedni!
2011. okt. 6. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!