Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátommal gumi nélkül csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal gumi nélkül csináltuk és áprilisba még nem jött meg és most van május 3.-a. Nem ment el bennem egyszer sem. Fáj a mellem, ez lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Még csak 15 éves vagyok.
2009. máj. 3. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Nem árt egy terhességi teszt! Remélem nem lesz gond!!!
2009. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Hààt, csak gratulàlni tudok....
2009. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták mondani, hogy az előváladékban is van elég sperma, így is teherbe tudsz esni. Vegyél egy tesztet. 500 forint körül már lehet kapni és ha nem jött meg a mensid akkor már kimutatja a teszt.
2009. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
mi masfel evig csinaltuk igy, msot mar szedem a tablettat. en is mindig paráztam menzesz elott...de nemlett semmi gond...ha ovatos volt a baratod akkor nemlessz sztem gond. igaz az elovaladek...de hat inkabb nyugizz le, utana megfog jonni :)
2009. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Barátom 19 éves és eddigi barátnőivel is anélkül csinálta, és márciusban is így csináltuk és akkor megjött igaz az utolsó napban , csak most parázok mert itt az ideje, hogy megjöjjön. Ő váltig állítja, h nem vagyok az.De mi Lányok, nők ilyenek vagyunk.

Köszönöm a válaszokat!:)

2009. máj. 3. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem női, lányos hülyeség, hanem aggodalom amiatt, amit egy 19 éves éretlen hülyegyerek okozott. Ha ő azt állítja, hogy holnaptól nincs éjszaka, elhiszed? Szurkolok, hogy ne légy terhes, de az nem jelent semmit, hogy valakinek nem jön össze így, mert ki tudja, hogy minden rendben van-e az illetővel.
2009. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4. vagyok. miota vagytok egyutt es te mennyi vagy? sztem nem leszel terhes bar enis mindig stresszeltem.egyebkent ha nem szexeltek tul gyakran meg kevesebb az esely ra szoval..mikor szoktatok egesz heten durrba vagy csak hetvegen?
2009. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok. és nagyon ritkán van úgy, hogy egy héten 1* vagy egész hónapban 4*.
2009. máj. 3. 21:23
 9/15 anonim ***** válasza:
ahham..es ez miert van? neharagudj h ezt irom,de lehet telleg felelotlen a baratod, mert megiscsak 19 eves...enyem is annyi de en 17 vagyok... vagy olyan keveset talakoztok? a 4.voltam meg mindig
2009. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem haragszom én, inkább örülök, hogy válaszolnak a kérdésemre, és te is válaszolsz! Felelőtlen nem mondanám,de kitudja:S Sajna nem tudunk sokat ralizni mert nem egedig meg a szüleim:S:S Csak ritkán:S:S:S
2009. máj. 3. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!