Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel a meleg fürdőkád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel a meleg fürdőkádba volunk és úgy voltunk vele próbáljuk meg gumi nélkül. Kb 5-6 másodpercet voltam bent. Nem mertük. Az előnedvektől félek! Szerintetek lehet belőle terhesség?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet.
2010. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de miért kell gumi nélkül? aaa. ha gumi nélkül csináljátok akármeddig, akkor már rögtön megvan az esélye, ne legyetek már ennyire naivak.
2010. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen van.. viszont ha meg nem csinaltad gumi nelkul normalis dolog h erdekel a dolog, h milyen lehet anelkul. Kicsi az eselye h teherbe esik.. nagyon kicsi mivel sokan meg elesben sem tudnak egykonnyen teherbe esni. Donts ahogy akarsz en kiprobaltam :) es jo volt.
2010. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
haggyadmár barátommal másfél hónapja gumi nélkül vagyunk együtt 4szer belém is ment azt nemvagyok terhes
2010. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: elég primitívek vagytok. A XXI. században aki nem gyereket, az nem megszakítással védekezik. Elég gázak vagytok...
2010. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
volt egy párom 2 évig mindig megszakítással védekeztünk.aztán mindig belém élvezett az utólsó 1 évben és sose lettem terhes ... azt hittem nem is leszek... de aztán végül az lettem...azóta félek nagyon nehogy az legyek megint. azóta van egy új párom 1 éve és vele is megszakítással védekezünk.volt párszor mikor belém élvezett ... de csak akkor mikor megvolt.meg egyszer mikro nem volt meg de utána kimostam és nem lettem terhes de nagyon féltem.
2010. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
(14:38 ast én írtam ) 17/L
2010. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem. De szerintem hogy ne kelljen félned, hanem normálisan, félelem nélkül tudj együtt lenni a barátoddal, használjatok más védekezési ezközt(fogamzásgátló, vagy a megszakításos közösülés mellé Pharmatex hüvelykúpot)
2010. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:38-as:

17 éves vagy. Az irományodból kiderült hogy 15 éves korod óta "felelősségteljes" szexuális életet élsz. Lehet hogy szemét vagyok, de remélem teherbe esel. Tudod, más rendesen védekezik és ha egy kicsit is késik, már megijjed, nehogy terhes legyen. De te...

21/N

2012. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jajj, nem is, mert 14 évesen kezdtél szexelni. Nahh, még "gyönyörűbb" vagy.
2012. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!