Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi. Remélem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi. Remélem nem lesz terhesség?!

Figyelt kérdés
Vasárnap együtt voltam barátnőmmel..Kiszakadt a gumi, de nem élveztem el benne. Előváladék valószínű került bele, tudom tartalmazhat az is életképes spermát. Valaki esett már ilyentől teherbe?
2011. ápr. 5. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tartalmaz életképes spermát, bár jóval kisebb az esélye, hogy terhes lesz. Máskor jobban figyeljetek!
2011. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
28-án lett vége a menstruációjának. Ez most így mennyi esélyt ad a terhességnek?
2011. ápr. 5. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát elég kicsi a valószínűsége, de láttunk már furcsa dolgokat...
2011. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legenda! Abból nem lesz terhesség.
2011. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet belőle "baj", mert peteérés környékén volt. Kicsit előbb is lehetett volna gondolkodni, és elmenni orvoshoz, ő megmondta volna, hogy mit kell tenni. Előváladéktól tényleg teherbe lehet esni, nem csak legenda!!! Ha nem jön meg a mensije (vagy kb. 2 hét múlva) reggeli első vizelettel lőjön el egy tesztek. Remélem nem lesz semmi gond!
2011. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár tartalmaz az óvszer spermicid anyagot arra az eshetőségre, ha kiszakad, de óvatosnak kell lenni!
2011. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
belekerült sperma?szippantsd ki porszívóval
2011. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az előváladékba egyébként nincs sperma mert a húgycső kitisztitása és annak savas hatása miatt van. közben a ,,kissebb" orgazmusok özben keletkezett váladék ami nem spriccel ki csak kifolyik szóval igazából észre sem veszed amikor kijön.


Hogy ne ragozzuk tovább az előváladéktól nem lehet terhes a barátnőd. Egyébként az elöbb emlitettek miatt van rá egy kicsi esély de nem túl nagy.

2012. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!