Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlot szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlot szeretnek szedni, mi a teendo?

Figyelt kérdés
17 vagyok. gondolkoztam, hogy jobb lenne ha tablettat szednek. anyagilag biztos jobban kijonnenk. nem bizok annyira az ovszerben mar tobbszor elszakadt. de hogy is van ez a tablettas modszer? anya nem sok mindent tudott mondani o sosem szedett tablettat. bocsi, de nem tudok ekezetet irni telefonrol.
2011. okt. 2. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

elmész először a nőgyógyászhoz, ő szépen megvizsgál és kitalálja mi lesz neked a megfelelő gyógyszer,mert annyi van mint égen a csillag.

ha már ez megvan,elmész kiváltod és az útmutató szerint elkezded szedni.

20l

2011. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!