Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor most hizni fogok tőle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most hizni fogok tőle?

Figyelt kérdés
Yaz tablettat irt fel a nőgyógyászom, ez a Yasminelle ujabb tablettaja. a betegtajékoztatoban azt irja h nem ajanlott azoknak szednie, akik tulsulyosak. nekem szerencsére nincs ilyen problemam, nem vok gebe se, hanem olyan normalis alkatu. kértem az orvost h alacsony hormontartalmut irjon fel, es ő ezt ajanlotta. az a kérdésem h akkor miert nem szabad tulsulyosoknak szednie? mert még kövérebbek lesznek? és én hizni fogok tőle? azt is olvastam rola h nem köti meg a vizet mint a többi fog. gatlo, ezzel elkerulve a sulygyarapodast.
2009. ápr. 27. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fogsz hízni tőle.

A túlsúlyosokra azért szoktak kitérni a betegtájékoztatóban, mert tudod az is lehet hormonális jellegű probléma, és ez esetben neki teljesen más a hormonháztartása és ezt is figyelembe kell vennie a dokinak. Ez a rész tulajdonképpen az orvosoknak szól.

2009. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ez részben alkati kérdés is, szedd min 3 hónapig, akkor meglátod mi lesz, ha hízol, menj és írass másikat
2009. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
eddig mercilont szedtem, és nem hiztam tőle. pedig az régebbi is. lehet az garancia h ez uj tabletta, tehat jobb is?
2009. ápr. 27. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Helló, a gyógyszeres fogamzásgátlás -bármilyen alacsony hormontartalmú is legyen- komoly beavatkozás a hormonháztartásodba. Leállítja a normális ciklusodat, és mesterségesen egy másikat csinál. Így ,mivel a hormonháztartásod már nem normális, akár hízhatsz is tőle.
2009. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy genetikai alapon nem reagalok rosszul a hormonokra. anyukam rengeteg hormont beszedett amikor terhes akart maradni, sokaig nem ment neki, vegul megis sikerult. neki is azt mondtak h sokat fog hizni, pedig nem hizott. legalabbis nem annyit mint amennyit varhato olyan nagy adagoknal.
2009. ápr. 27. 15:57
 6/6 A kérdező kommentje:
* amennyi
2009. ápr. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!