Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor ez hogy is van? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van? Ha óvszer nékül csinálják akkor mi is van?

Figyelt kérdés

Én nem élek nemi életet, egyedülálló vagyok már mióta, időm sincs kapcsolatra így nem vágok bele, nem mondom történt már meg, de kevésszer és mindaz óvszerrrel történt, csak kíváncsi vagyok mert sok helyen látom így, hogy óvszer nélkül csinálták de a pasi időben kivette, nem engedte bele, s akkor írtak vegyesen válaszokat...



Köszönöm előre is a válaszokat!!!

Nem tudom, nem túl fontos, de azért meghallgatnám a válaszokat, illetve elolvasnám, hogy akkor végülis lehet a nő terhes, vagy ahhoz bele kell jusson a sperma? Mi az igazság? Esetleg tapasztaltak, akik anélkül csinálták és mi lett egy idő után, gyerek avagy sem?


2009. ápr. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a megszakított közösüléssel, hogy már a férfi orgazmusa előtt is távozhat ún. előváladék, ami szintén tartalmaz spermiumokat, és így teherbe is eshet a nő.
2009. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély, jóval kevesebb mintha el is menne benne, de az előváladék is tartalmazhat hímivarsejtet. Ergo lehetséges.
2009. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet terhes, és be kell jutnia a spermának.

A titok nyitja az, hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot.

2009. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számos példát tudok arra h a csaj ilyen "vedekezes" mellett lett terhes, de olyat is, akik évekig igy védekeztek és nem lettek terhesek. én az ovszer, vagy a tabletta mellett szavazok, sosem probalnam ki megszakitva. esetleg ha mar lesz munkam, férjem, és gyereket akarnank.. amugy elég elrettentő h évente 100 nőből 35 esik igy teherbe. nem akarok minden honapban idegeskedni h vajon megjön-e.
2009. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Helló, a nyolcvanas években voltam fiatal, akkor főleg óvszer nélkül ment a szex. Behatolás előtt, ha tehettem letöröltem az előváladékot. És baromira megtanultam visszatartani.


Aztán változtak az idők, több lett az óvszer, és azt tapasztaltam, hogy nagyon tompítja az érzést. Úgyhogy, ha lehet választanik akkor inkább nem, de azért a biztonság mindenekelőtt...


Ugyanakkor, ha hosszútávú a kapcsolat, és gyógyszert nem szedne a lány (én, fiúként inkább nem javasolnám neki) akkor maradna az önuralom. Főleg, hogy szájba/arcba/popsiba élvezni sokkal stílusosabb, mint punciba :)

2009. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na hogy teljesen tiszta legyen. a hugy es az ondo ugyanazon a csovon tavozik. mivel a hugy savas, az elovaladek azert van hogy "atmossa" a csovet. viszont lehetseges hogy a csoben vannak meg eletkepes spermiumok az elozo ejakulaciotol es igy ezek az elovaladekkal a huvelybe kerulhetnek.

en nem mernek csak megszakitassal vekedezni. huvelytablettarol meg tarsairol is sok rosszat hallottam mar (jot is, de a rossz maradandobb....)

viszont tudok olyat h mar rengeteg novel volt, rengeteg alkalommal es csak megszakitassal "vedekezik" es sose volt belole baj. szerintem nem eri meg kockaztatni de akinek mukodik, teny h rengeteg penzt es vacakolast sporol meg.

2009. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
komolyan csak ugy maradhat sperma az előválladékba ha előtte szeretkezett?és még annak a maradéka juthat át? :O azt nem is tudtam eddig
2009. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!