Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak, ha felhelyezésk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha felhelyezéskor az óvszer beszorul a makkom alá és nem tudom lejjebb húzni?

Figyelt kérdés
Durex extra safe-t próbáltam, de amint a makkom alá húzom, nem tudom lejjebb görgetni. Van még alatta hely, nem gátolja semmi, de nem gördül lejjebb. Szerintem normális méretekkel rendelkezem. Próbáljak más fajta óvszert?(nem fordítva próbálom felhelyezni)
2011. júl. 9. 23:24
 1/3 mimano ***** válasza:
Annak szépen le kéne gördülnie. Szerintem valamit rosszul csinálsz, de nyugodtan próbálj ki másféle óvszert is, hátha tényleg az a gond!
2011. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mindent a használati útmutató szerint csinálsz, elvileg ilyesmi nem nagyon fordulhatna elő, ha a teljesen merev szerszámra akarod felhúzni. Esetleg a barátnőd is megpróbálhatja felrakni, hátha neki megy ;) Más márkával/típussal is próbálkozhatsz, de szerintem valamit rosszul csinálsz.
2011. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó irányból próbáltad?
2011. júl. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!