Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen fogamzásgátló módszert ajánl? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából azért fontos, mert hamarosan arra kerül a sor, hogy felíratom nőgyógyásznál. Nekem elsősorban azért lenne fontos, mert mikor megjön hányok és rosszul vagyok. Hallottam, hogy a fogamzásgátlók csillapítják ezeket a tüneteket. Persze gondolom emberfüggő. Én például a nuvaring hüvelygyűrűre gondoltam. Sajnos van egy betegségem, ami mellett meg kell gondolni, hogy milyen fogamzásgátlót írnak fel. Szóval, aki használt már nuvaringet és előtte nagyon görcsölt meg hasonló tünetei voltak, mint nekem az leírná, hogy használt-e neki ilyen esetben? És ha nem, akkor milyen más fogamzásgátlót találtok a legjobbnak?:) Köszönöm előre is:)18/L
2011. szept. 29. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem kéne. Használjatok óvszert, nem tesz jót ilyen fiatalon még a tabletta, a hüvelygyűrű.


Én is szoktam hányni mikor megjön, pl. ne egyél sok cukros ételt vagy zsírosat azokban a napokban, amikor tudod, hogy meg fog jönni, és akkor kevésbé fog fájni.

2011. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használunk óvszert, akkor is használnánk, ha fogamzásgátló kellene:) de ez a tipp jól jött:D remélem, hogy a következő már nem lesz ilyen durva és beválik a tipp:) köszönöm:)
2011. szept. 29. 18:08
 3/5 aranyoskám ***** válasza:
Sajnos a kérdésre nem tudok érdemben felelni, de az előző válaszolónak üzenem h 18 évesen koránt sem korai a fogamzásgátló, pláne h nem a kortól függ leginkább. Mindenkinél más a helyzet a kórtörténetet figyelembe véve, illetve van akinek pl azért írnak ki hogy beállítsák vele a ciklusát.
2011. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom h maximális védekezés, de a fogamzásgátló mellett értelmetlen a gumi. Ha féltek akkor max tabletta mellett megszakításos. De gumi+ tabletta = pénzkidobás + értelmetlen kockáztatása a szervezetednek.
2011. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az erős fájdalmat és görcsöt minimálisra csökkentette.

Viszont 4 havi használat után lecseréltem tablettára, mert állandóan fertőzéses tüneteim voltak tőle. Olvastam, hogy több nő is tapasztalt hasonlót.

Árban nagyon drága, viszont ha gyomorpanaszaid vannak vagy egyéb dolog miatt nem tolerálod a tablettát, nyugodtan próbáld ki.

2011. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!