Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit számít 5 nap?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hidasi Bálint kérdése:

Mennyit számít 5 nap?

Figyelt kérdés
Sziasztok. írtam már itt hogy szombaton 19:00 kor naggyából lefeküdtünk barátnőmmel. gumi nélkül kcisit játszottunk de néztük nem láttunk előváladékot és max 2 perc volt az egész. előtte 3 nappal múlt el a menszesze és(10.)( 8.-án) ma 16:50 kor megint együtt voltunk de teljesen gumiban és most a nemi szerve körül tapasztaltunk fehér darabocskákat. Gyanítom most van peteérése. szerintetek ez gáz?
2011. szept. 13. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy gáz?? Hogy neked rossz volt-e? Ciki volt-e? Kínos volt-e?? honnan f...ból tudjuk?
2011. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam hogy terhes e?
2011. szept. 13. 18:20
 3/19 BlackSword ***** válasza:
Gratulálok apuka... Majd írjátok meg, hogy fiú lett vagy lány...
2011. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehet terhes. Mondjuk 72 órás meg 120 órás tabletta még segíthetett volna rajta. Kicsi az esély, de van rá esély.
2011. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

mekkora hülyeség. ''naggyából

lefeküdtünk,, "max 2 perc volt az egész,, ...2perces szex? :D "naggyából,, h lehet lefeküdni valakivel? Vagy lefekszel, vagy nem. De ti inkább ne szaporodjatok.

2011. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a fehér akármi, ha túrószerű volt, akkor gomba is lehet.

Ha rendes nyákos folyásszerűség akkor peteérés valszeg.

Nem hiszem hogy lenne baj, de sztem nem éri meg kockáztatni.. 2 perc "öröm" után napokig idegeskedés... ha nem jó gumiban akkor írasson tablettát, vagy húzd fel a gumit és ne kínlódjatok ilyenekkel, nagy felelőtlenség. Mert mivanha....

2011. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te kérdezõ, a fehér darabocskákról gondolod, h a petéje? esetleg testén kivũl érik? xD BESZARÁSSSSS!!!! Szerintem csak szimplán nem mosta meg a pi^^náját. :)
2011. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
5nap=120 óra=7200 perc de h korrekt legyek sztem ti a társadalom söpredékei vagytok,az elöttem szólóknak igaza volt h ne szaporodjatok,titeket a Tajgetoszról kellett vna leb*szni...
2011. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül egy 120 órás tabletta? és ilyen túrószerű valami már volt máskor is...
2011. szept. 13. 20:58
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsóbb, mint egy abortusz. Keress rá a neten, vagy kérdezz rá valami orvosnál.
2011. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!