Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a gyógyszert, terhes lehetek? Veletek előfordult már ilyen? Mi lett a következmény?

Figyelt kérdés

Laurinát szedek. Az utolsó (fehér) sorozatot szedtem. Csütörtökön még bevettem, pénteken elfelejtettem. Szombaton vettem észre, hogy nem vettem be. Ekkor elolvastam a betegtájékoztatót, és azt írta, hogy vegyem be az előző napit is, vagyis 2-t vettem be. A baj, hogy pénteken is, és szombaton is szeretkeztünk. Szerintetek? Azóta nem csináltuk.


u.i.: 9 hónapja szedem a gyógyszert.


2011. szept. 11. 15:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Butaság? Akkor mégis mi a fenének kell pluszban védekezni, ha már egyetlen tablettát kihagytál? Viccből? Keveset keresnek a gumigyártók? Teherbe esni sokan meg évek alatt nem tudnak hiába nem védekeznek, viszont 1 tabletta kihagyása esetén lehetsz az a bizonyos százalék, akinek összejön.
2011. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:( Nem kéne abba a néhány százalékba beleesni... Szerintetek az előjel lehet, ha a melleim kicsit feszülnek, pont annyira, mint a menstruáció idején. Mikor elkezdődik a menstruáció, akkor néhány napra befejezi a "feszülést". Most nem fejezte be. Lehetséges, hogy teherbe eshettem, vagy csak a menstruáció kimaradása miatt lehet ez?? :S :(
2011. szept. 18. 19:24
 13/21 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és megtudod!
2011. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csütörtökön megyek dokihoz, majd akkor. Csak folyton ezen jár az agyam. Nagyon félek. Mindig a melleimet vizsgálgatom, egyszer ilyen, egyszer olyan. Már a páromat is megőrjítem az aggódásommal. Tőle kérdezgetem, hogy ugye minden rendben lesz, stb...
2011. szept. 18. 19:40
 15/21 anonim ***** válasza:
A doki kb. semmit se tud csinálni, azt mondja csinálj egy tesztet, ha pozítiv menj vissza, ha negatív és még hetek múlva se jön meg, akkor menj vissza. Terhességnél 6 hetet szoktak ajánlani, hogy akkor menjen dokihoz, akkor látszódik.
2011. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy 10 nap után a doki meg tudja mondani. De ha tényleg 6 hét, akkor ha véletlenül előjeleim lennének, akkor annak sem kéne még lennie.
2011. szept. 18. 19:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Egy vizelet vizsgálatból meg tudja mondani, de a terhességi teszt is ugyanaz.
2011. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6 hét után látja ultrahangon a magzatot. Amúgy csak találgat.
2011. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

:S Na mindegy. Ha elmegyek, bajom nem lesz belőle. Amúgy is kellene csináltatnom egy rákszűrést. Azért remélem tud valami nyugtatót mondani, mert ha kell még 4 hetet várnom, akkor bekattanok.


Egyébként hallottam már olyat, hogy valami injekciót is be adnak, ha olyan van, hogy valaki elfelejti bevenni a gyógyszerét...

2011. szept. 18. 19:58
 20/21 A kérdező kommentje:
Az előzőhöz: Hallottál már erről az injekcióról?
2011. szept. 18. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!