Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meghíztam a fogamzásgátlótól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghíztam a fogamzásgátlótól, ha abbahagyom és fogyózok, ugye lemegy?

Figyelt kérdés
barátom nem akarja hogy leálljak vele de én tánc szakos vagyok, az alakom mindennél fontosabb! le fogok fogyni? gumival mennyire lenne rossz a barátomnak? helyes az hogy leállok vagy szedjem tovább?
2011. szept. 6. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Váltsál-több infót a nőgyógyásztól tudhatsz meg.
2011. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem igen,vagy beszélj az orvossal,esetleg próbáljátok meg a hurkot,vagy Pharmanexet.Tök jó,hogy így gondolkodsz,aztem már eltűntetek belevaló igényes lányok,ha szabad lennék és te is tuti szívesen összejönnék veled.

Jól esik ilyet olvasni,hogy fontos az alakod,mintha az én barátnőmet hallanám.Diéta,várjál adok egy linket:

[link]

ezt böngészd át le van írva minden,edzés kajálás.Hidd el nagyon jó, testépítő erőemelő vagyok így értek hozzá.

Csak a szemét kajákat felejtsd el és oké lesz minden veled, és betartod amiket ír akkor minden faxa lesz.Sok sikert neked és maradj ilyen a barátod foggal körömmel fog érted ragaszkodni,ezt nekem hidd el.


Üdv.

24F

2011. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit híztál és mióta szeded?

Amúgy a fogamzásgátló mellett is le lehet fogyni,ha valaki figyel az étkezésére és mozog.A mozgás gondolom nálad elég sok van,így a kalóriákat kell csökkentened.

Ha nem hiszel nekem,akkor próbáld ki.Le fogsz fogyni tabi mellett is.

2011. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

második, hurkot????? ha a spirálról beszélsz, azt csak annak teszik fel, aki már szült


kérdező, a pasid egy fasz...neki baromi kényelmes, hogy szeded a tablettát...


javaslom, hogy kérj másikat a nőgyógyásztól, de ne mondd el a pasidnak, húzzon csak gumit, hamar kiderül, mennyire szeret téged és mennyire fontos neki a te egészséged

2011. szept. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Én 20 kilót szedtem fel hormonproblémák kezelésekor, és mai napig nem tudtam leadni, pedig mozogtam, odafigyeltem az étrendre... ez elég sz.r.

De legalább hatott a kezelés...

2011. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az én nőgyógyászom azt mondta, hogy a fogamzásgátlótól nem lehet hizni. ha valaki odafigyel az étrendre.

igaz felelős azért, hogy nyúlj a hűtő felé. én mikor elöször szedtem fogamzás gátlót... 15-16 kg ot hiztam.

abba hagytam. és egy év mulva mikor mentem nögyogyászhoz, ugyanazt akarta felirni. mire közöltem vele, hogy nem szeretném, mert attol hiztam. ugyanazt irta fel. mondta hogy a hütőt ovatosan nyitogassam.

(édesanyám, nagymamám... mindketten hajlamosak voltak a hizásra. én is ) féltem. de megfogadtam a nögyogyász tanácsát. 71 kg rol lefogytam 48 kg ra!GYÓGYSZER MELLETT

2011. szept. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!