Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A labam mindig pihes volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A labam mindig pihes volt (szoke gyenge szorszalak), most a fogamzasgatlotol pedig eros fekete lett. Ha abbahagyom visszaall minden a megszokott kerekvagasba?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem túl régóta szeded a fogamzásgátlót, akkor vissza fog fejlődni a szőr várhatóan. Amúgy tök jó, hogy nem vagy szőrös, nem kell szörteleníteni a lábikódat.

Király :P


Amúgy a csiklód nem nőtt meg a fogamzásgátlótól?

Mekkora most..?

2011. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a valaszod utolso resze ugy vicc?! amugy 2 hete szedem csak.... szortelenitem a labam havonta 1x, telen pedig egyaltalan.
2011. jún. 29. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


NEm , nem volt vicc! KOmolyan , és okkal kérdeztem. Akár még válaszolhatnál is, úgy is névtelen az oldal. Fölösleges titkolózni ;)

2011. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ajkak is megnőhetnek a fogamzásgátlótól?
2011. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


Szerintem a szeméremajkak nem nőhetnem meg tőle.

2011. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem sem. amugy nem,azok nem valtoztak xd
2011. jún. 29. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
én csak 3 hónapig szedtem a Miligest, mert nekem a karomon is teljesen befeketedett a szőr,a lábamon is megerősödött, a bajszomat hetente kellett leszedetnem és híztam olyan 8 kiló1 25L
2011. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
es a tabletta abbahagyasa utan minden a regi volt?
2011. júl. 3. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!