Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg lehet a fogamzásgátlót...

Tényleg lehet a fogamzásgátlótól gombás fertőzésem? Ha pedig abbahagyom nem újul ki a fertőzés?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

nem magától a fogamzásgátlótól lesz,de hajlamosíthat rá.

nekem még nem volt ilyen problémám szerencsére soha.

2010. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, mert a fogamzásgátló hatásától legyengül a hüvely flórája...a lényeg hogy az ember sokkal hajlamosabb lesz a gombásodásra=( 1 évig szedtem a gyógyszert akkor jött ki a gombásodás, kezeltettem, rendbejött, aztán még egyszer előjött, megint kezeltettem....aztán végül az antibiotikumtól még jobban le voltam gyengülve mint alapjáraton, ugye az immunrendszerem is lestrapált lett, betegeskedtem... Tehát abbahagytam mert több kárt okozott mint hasznot, és ugye a gomba nem egy kellemes dolog:S

Persze nem mindenki jár így, de sok barátnőm járt így.

2010. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valóban kialakíthat gombát. Vétess hüvelykenetet a nőgyógyászodtól; és találjatok rá megoldást! (irrigálás, MYCOSYST GYNO, kúp)
2010. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a tabi miatt, de mióta nem szedem nincs bajom.
2010. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!